Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW X1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:06
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 18d X-Drive Automatic 135.000km 2017 Godina

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:37 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup

BMW X1-118 - 2.0 DIZEL 105KW 2010 GODINA

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:24 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup

BMW X1 23d xDrive Automatic

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW X1 X-Drive 2.0d

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 22:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gostivar

BMW X1 1.8 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJACRIA EXTRA

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 08:00 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Se prodava BMW X1 18d

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
15 Pri 21:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X1 XDRIVE 2.0D 130KW 2011 AUTO KODEKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 23:10 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gostivar

BMW X1 2.0d x-drive avtomat uvoz od Svajcarija

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:48 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Krushevë

BMW X1 18d

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 18:49 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kriva Pallankë

BMW X1 2.0D 150KS AUTOMATIC 2019g

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 19:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 AUTOMATIK xDrive18d 2.0 11 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:52 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

13 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 08:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X1 XDRIVE 2011 2.0DIZEL 100KW 4X4

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 09:30 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Moze zamena. BMW X1 18d X-Drive Automatic 8G

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 22:53 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kriva Pallankë

BMW X-1F48 2.0 D 150 KS X-DRIVE LED NAVI DISTRONIC VIP AUTO

18 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 19:23 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава BMW X1 sDrive 18d, 2020, само 65.000 км

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Pri 14:43 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Ohër

BMW X1 2.0D 143 KS X-LINE KOZA NAVI PDC FEJSLIFT -13.MT Auto

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:41 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Ohër

BMW X1 2.0D 143 KS X-DRIVE NAVI 161000KM - 11.MT Auto

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 14:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Ohër

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 00:58 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Çair

BMW X1 2.3 D xdrive 4x4 DONESEN E OD SVAJCARIJA FULL OPREMA.

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:45 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Tetovë

BMW x1 25xdrive

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 19:14 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW X1 XDrive 2.0

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 00:23 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kratovë

BMW X1 1.8d X-Drive

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 22:28 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kratovë

BMW X1 1.8d X-Drive Шваjцариja

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 22:00 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

X1 2.3 biturbo

13 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 21:42 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kratovë

BMW X1 1.8d X-Drive Swiss ����

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 00:01 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW X1 2,3 diesel

12 500 EUR

03 Mar 11:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW X1 150ks Xdrive M-paket 8G avtomatik 2016

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 20:52 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Negotinë

BMW X1 S-Drive 18D

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 10:39 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Tetovë

BMW X1 2.0 D X-DRIVE 2012 GOD

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 08:06 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Karposh

Bmw x1 2.0 177hp automatik

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 18:05 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Se prodava

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 17:23 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Se prodava

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 02:23 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se Prodova BMW X1

12 000 MKD

16 Shk 15:38 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW X1 2.0D 150KS AT9 Sport Line

20 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 00:37 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Manastir

BMW X 1 118 DIZEL 143 KS OD GERMANIJA

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 01:57 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Çair

BMW X1 2.3 D xdrive 4x4 DONESEN E OD SVAJCARIJA FULL OPREMA.

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:14 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Saraj

BMW X1 118d X-drive

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 13:05 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup

BMW X1 2.0D S-DRIVE 150KS AVTOMATIK SPORT LINE

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 08:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Koçan

BMW X1 SDrive 18D 136hp automatic

22 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 21:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Manastir

BMW X1 2.0D 177KS. X-DRIVE *PANORAMA*

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Dhj 13:04 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Koçan

BMW X1 SDrive 20D 163hp automatic

23 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 18:00 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Resnjë

BMW X1 2.0 X-Drive

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 21:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup

BMW X1 xdrive 2.0 d CH

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 14:12 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW X1 xDrive Steptronic "M Sport Paket"

28 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 11:55 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Centar

���� BMW X1 20d xDrive (E84) - Automatic/Panorama/CarPlay

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 16:04 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Centar

���� BMW X1 20d xDrive (E84) - Automatic/Panorama/CarPlay

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 18:42 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE PRODAVA BMW X1. 2012g. X-Drive, Ekstra sostojba

12 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 16:08 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW X1 18d X-Drive Automatic 2012/13 Godina Moze zamena.

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione