Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Opel Meriva

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Meriva | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:57 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Veles

Се продава автомобил Opel Meriva 2005 г.

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Pri 21:09 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN/PLIN 2004 Full oprema

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 18:01 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
23 Pri 17:29
Linku:
Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Veles

Se Prodava

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 02:55 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava opel meriva 1.7 cdti

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
17 Pri 12:08 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Veles

Opel meriva 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Pri 10:06 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Koçan

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS 2011 ECOFLEX !

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Ohër

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition automatic

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 12:19 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Çair

Opel Meriva 1.3cdti od 2012

1 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Ohër

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO NOVA - 12 MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
01 Pri 10:55 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Centar

OPEL MERIVA 1.4 2011

7 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 16:09 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tetovë

SE PRODAVA OPEL MERIVA-A1.6 TNG ODLICNO SOCUVANA

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 16:18 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Strumicë

Opel meriva 1.7 92kw

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:13 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Opel Meriva 1.6 benz/plin. registrirana do 28.12.2024

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 07:50 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101.KS 04.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:00 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava opel meriva

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 17:32 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Meriva 1.7 cdti

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 12:43 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Veles

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 2014 - A.C. AVTO ALEX VELES

5 980 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 20:33 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Meriva 1.3cdti 2013

5 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 20:05 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Centar

Opel meriva B

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 23:18 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Meriva B 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:04 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL MERIVA 1.6 TNG 2003

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:15 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL MERIVA 1.3 dizel 2009 Godina ecoflex

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Butel

EXTRA OPEL MERIVA 1.7CDTi/ISUZU/REG.CELA GODINA

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 00:04 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Çair

Opel Meriva 1.3 cdti 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 13:50 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Vinicë

Продавам опел мерива 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 23:27 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Opel Meriva B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 00:17 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Çair

Opel Meriva 1.3 cdti ecoflex 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 14:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAVI 2011 EU5 130 KS (AUTO ZVEKI)

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 06:05 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Vinicë

Opel meriva 1.7 proizvedena 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 06:03 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Vinicë

Opel merivs 1.7 proizvedena 2004 vo dobra sostajba

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:20 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Dibrë

Se prodava

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 21:04 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Продавам OPEL MERIVA 1.3

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 04:09 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Vinicë

Opel meriva

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 12:47 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Kriva Pallankë

OPEL MERIVA 1.4 BIFUEL -08 BENZIN PLIN MAKS AUTO M

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 22:49 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Çair

opel meriva 1.3cdti ecoflex 70kw 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 06:01 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Koçan

Opel Meriva 1.7CDTI 125hp

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 20:01 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL MERIVA 1.4 TNG

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 11:44 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Meriva 1.7cdti 2003 god

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 17:41 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Kumanovë

Opel Meriva 1.3D

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:17 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Meriva 1.7 cdti diesel 2003god

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 01:59 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Radovisht

Se prodava

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 15:23 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Opel Meriva

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 12:44 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Opel Meriva

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 12:44 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Opel Merivs

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 12:47 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Opel Merva

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 10:30 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Opel Meriva 1.6 2006

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 01:28 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Strumicë

Se prodava Opel Meriva

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Korr 11:20 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Strugë

Opel Meriva 1.7tdi 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 09:01 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Gjevgjeli

Opel Meriva 1.7CDTI

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Meriva | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione