Оглас од претпријатие Објавени: дек. 01 2023 12:21

Stanovi vo Kisela Voda 48m2 50m2 vo izgradba

ЕУР

Објавени: дек. 01 12:21
Прегледи: 84
Се продаваат станови во Кисела Вода кај техничкиот
-48м2 со тераса на 4/8 кат со лифт и парно,1 спална соба.
-50м2 со тераса на 7/8 кат со лифт и парно,1 спална соба.
-Во изградба - готови 09.2024 година
-Цена 1350 е/м2 со вклучено ДДВ
Шифра 24483
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации