Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Izdavanje na | Работа и бизнис | Деловен простор

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Izdavanje na | Деловен простор | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 15:56
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Komletno nov stan, pogoden za deloven prostor

270 ЕУР / месечно


Вчера 18:23 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

STAN ZA DELOVNA NAMENA KAJ CITY MAAL

280 ЕУР / месечно

Вчера 14:52 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva opremen kancelariski prostor vo Centar

950 ЕУР / месечно

Вчера 13:59 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

СТАН ЗА КАНЦЕЛАРИИ ВО ДЕБАР МААЛО

600 ЕУР / месечно

Вчера 12:05 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava kancelariski prostor vo strog Centar

2 150 ЕУР / месечно

Вчера 12:02 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

✅️RENT✅️ Deloven prostor 100m2 vo strog Centar

1 000 ЕУР / месечно

Вчера 11:23 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Изнајмување на деловен простор

3 000 ЕУР / месечно

Вчера 11:22 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

2 200 ЕУР / месечно

Вчера 09:49 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjorce/KMal

300 ЕУР / месечно

Вчера 08:04 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR-LUNA BIZNIS SO PARKING

1 ЕУР / месечно

21 апр. 15:31
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Просторија

21 апр. 12:20 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Деловен простор

21 апр. 11:38 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjorce/KMal

300 ЕУР / месечно

20 апр. 21:47
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Чаир

Jipet lokal me qira ne Cair, Shkup

20 апр. 15:56 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Komletno nov stan, pogoden za deloven prostor

270 ЕУР / месечно

20 апр. 05:35 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Канцелариски Простор

12 000 МКД / месечно

20 апр. 05:35 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Канцелариски Простор

6 150 МКД / месечно

19 апр. 17:49 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Atraktiven deloven prostor vo strog Centar

1 500 ЕУР / месечно

19 апр. 17:46 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

OPREMENA KANCELARIJA VO STROG CENTAR

200 ЕУР / месечно

19 апр. 17:00 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

STAN ZA DELOVNA NAMENA BLIZU KATOLICHKA

350 ЕУР / месечно

19 апр. 11:39 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 75m2,deloven vo bizinis zgrada Centar

550 ЕУР / месечно

18 апр. 11:34 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 350 ЕУР / месечно

17 апр. 15:20 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelarii 50m2 Centar kaj Katolicka

300 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Izdavanje na | Деловен простор | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации