Македонски | Shqip | English |

Skoda | Македонски Брод | Возила | Автомобили

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


16 септ. 17:31 ,

OPEL VECTRA 1.7 izgoren dihtun na glava

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 23:35 ,

Renault R 19 plin a-test

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
08 септ. 15:21 ,

Se prodava VW Golf 4

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 12:26 ,

Renault Megane 1.5 DCI 90 KS 2009 Godina

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 11:49 ,

Ford Escort 1.9 TD -98 karavan

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 03:02 ,

Se prodava Audi A4

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
22 мај 20:35 ,

OPEL CORSA 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 13:51 ,

Prakticno vozilo VW Lupo

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 03:19 ,

PEUGEOT 407 2.2 HDI 170ks BI TURBO

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Слични пребарувања

skoda Skoda Skoda Skoda fabia Skoda Skoda skoda skoda skoda Skoda octavia

Кон почеток