Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Pazar.5,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Pazar.5 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
 • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
 • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Денес 20:23 Автомобили  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava RenoTwingo, dizel 1.5 dci, god 2008

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:02 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS COPA 157000KM !!! - 12.MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:00 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Mondeo MK3

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:52 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MINI COUNTRYMAN 1.6 COOPER D 2014GOD.

8 550 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 19:48 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Демир Хисар

Prodavam skoda octavia 2016

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 19:33 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Штип

Nissan Qashqai 2009 dizel

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Центар

Volkswagen Passat 2011 dizel

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 19:07
Linku:
Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Свети Николе

Citroen C3 2005 dizel

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:53 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava peugeot 307

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Pazar.5 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


 • Pazar.5 në kategorinë Автомобили
 • Pazar.5 në kategorinë Возила
 • Pazar.5 në kategorinë Возила
 • Pazar.5 në kategorinë Станови
 • Pazar.5 në kategorinë Автоделови и Опрема
 • Pazar.5 në kategorinë Земјоделски и Шумски возила
 • Pazar.5 në kategorinë Куќи/Вили
 • Pazar.5 në kategorinë Работа
 • Pazar.5 në kategorinë Мопеди (под 50cc)
 • Pazar.5 në kategorinë Услуги

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации