Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Tesla

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Tesla | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мар. 10:45 Автомобили  ·  Tesla  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

�� Специјална понуда на 100% електрично возило Jonway

6 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 20:54 Автомобили  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Скопjе  ·  Чаир

Tesla Y Long Range AWD / FSD / AUTOPILOT 4X4 Modell 2022

49 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2022
Километража: 35 000 - 39 999
15 септ. 03:05 Автомобили  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Битола

Tesla Model 3 nova

48 900 МКД

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
07 септ. 19:41 Авто плац Автомобили  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Tesla Model X

64 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 15 000 - 19 999
18 авг. 21:57 Автомобили  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Скопjе  ·  Скопје

Tesla model S 100D long range 4WD

55 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
22 јул. 14:27 Автомобили  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Битола

Тесла Модел 3, веднаш достапен, нов

48 900 МКД

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
25 мај 16:44 Автомобили  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tesla Model S P90D Ludicrous all specs

71 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
05 мај 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Tesla Model 3 Long Range Dual AWD 366KW/499KS

59 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 25 000 - 29 999
13 мар. 09:10 Автомобили  ·  Tesla  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Electricno vozilo Jonway 120km avtonomija

6 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
28 јан. 09:55 Автомобили  ·  Tesla  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elektricno vozilo Seres 3

31 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 5 000 - 9 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Tesla | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации