Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Smart , 313
BMW , 28
Audi , 21
Peugeot , 15
Opel , 13
Ford , 9
Seat , 9
Nissan , 8
Fiat , 7
Mazda , 6
Renault , 6
Toyota , 6
Citroën , 5
Škoda , 3
Kia , 2
Ssangyong , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Rover , 1
Tesla , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Smart,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Smart | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 дек. 13:56
Линк
Автомобили , Велес

Mazda 6 2.2D SKYACTIV 175 i-ELOOP Automatic

17 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999

Вчера 19:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SMART REGISTIRAN DO 10 2024 PANORAMA

1 799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2012*SERVISNA KNISKA*

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION *SERVISNA KNISKA*

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
09 дек. 21:04 Автомобили , Скопjе , Центар

Smart Fortwo

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
08 дек. 23:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES E220

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 09:36 Претпријатие Автомобили , Велес

Smart ForTwo 2001 dizel

2 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 13:56 Автомобили , Велес

Mazda 6 2.2D SKYACTIV 175 i-ELOOP Automatic

17 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 20:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Smart vo odlicna sostojba

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 13:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET *163.858 KM* SERVISNA KNISKA

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 10:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI COSMO *137.163 KM*

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
22 ноем. 09:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 TDI ECOMOTIVE *135.286KM*

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
18 ноем. 19:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Prodavam smart vo dobra sostojba so realna km. Ful oprema re

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 19:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Chr 1.8 Hybrid

25 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 16:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

МUSSO GRAND 2.2 e-XDi, 202 ks, 4WD

38 000 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
02 ноем. 06:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KORANDO “Entry” 1.5t-GDi, 163ks, MT6 2WD

27 900 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
29 окт. 12:04 Автомобили , Охрид

KIA OPTIMA (biznis limuzina od prv gazda)

10 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
21 окт. 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 окт. 21:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SMART cabrio 3000 e MARJAN 071356464

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
20 окт. 18:14 Автомобили , Штип

Se prodava Smart

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
11 окт. 18:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

SMART FOR TWO

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
06 окт. 16:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Prodavam

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
05 окт. 14:36 Автомобили , Тетово , Боговиње

Se prodava Smart Fortwo

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 21:26 Автомобили , Скопjе , Центар

Smart ForTwo 2008 0.8cdi

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 21:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Smart fortwo 2008 0.8 cdi dizel

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 15:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

Prodavam

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
28 септ. 22:05 Автомобили , Велес

Kia Ceed GTLine 2022god. 7godini garancija

19 890 ЕУР

Година: 2022
Километража: 20 000 - 24 999
27 септ. 01:55 Автомобили , Скопjе , Центар

Smart Fortwo Grandstyle vo top sostojba

2 550 МКД

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 17:41 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 420 X Drive M-Paket

22 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 12:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

ODLICEN SMART 0.6/FULL OPREMA/NOVI GUMI/REGISTRIRAN

1 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
18 авг. 21:57 Автомобили , Скопjе , Скопје

Tesla model S 100D long range 4WD

55 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
18 авг. 21:57 Автомобили , Велес

Smart ForTwo 600 Benzin

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 21:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Smart Fortwo

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
16 авг. 21:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota C-HR 1.8 Hybrid

29 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 35 000 - 39 999
05 авг. 14:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Smart forfour 1.5 CDI Avtoplac Dirala Avtomobili

3 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
04 авг. 17:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Smart forfour 1.5 CDI avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
18 јул. 19:24 Автомобили , Скопjе , Чаир

smart 2004 automatik

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
14 јул. 15:03 Автомобили , Скопjе , Чаир

Smart Two

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул. 10:05 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Chr 1.8 Hybrid

26 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
07 јул. 06:33 Автомобили , Тетово

Smart ForTwo

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
18 јун. 13:03 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Chr 1.8 Hybrid

27 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
30 мај 22:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Smart fortwo 0.7 Turbo Avtoplac Dirala Avtomobili

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
28 мај 17:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

Skoda kodiaq 2019

27 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Smart | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Smart Smart smart Smart Smart Smart smart Smart Smart smart

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации