Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 24
Audi , 15
Opel , 7
Ford , 7
Fiat , 5
Renault , 5
Citroën , 3
Seat , 2
Škoda , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 септ. 15:10
Линк
,

Golf 6 2.0 TDI 81KW

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 11:38 ,

Mercedes Benz Cls 320 dizel 2008 Urgjent

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:40 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2009 Avtocentar

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:40 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw full 2010god. AVTOCENTAR

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:08 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 diesel automatic DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:03 ,

Nissan Micra 1.4 benzin 2005

29 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 02:39 ,

VW Golf 7 1.6 2013

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 15:25 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2013 so full oprema registrirana

7 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
17 септ. 02:31 ,

VW Golf 7 dizel 2016

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
16 септ. 20:13 ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ps

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 15:10
Линк
,

Golf 6 2.0 TDI 81KW

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 01:15 ,

Golf 6 1.6TDI 2011/10

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
03 септ. 17:15 ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 12:49 , ,

VW Golf 5 2007

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 22:31 ,

GOLF 4 1.9 TDI 90ps full oprema

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 15:56 , ,

Golf 3 1.9 Diesel

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 02:17 ,

Golf 6 2.0 110ks

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 09:24 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE 150 PS PERLA BOJA

16 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
19 авг. 23:43 ,

VW GOLF 5 1.9 2007 TRENDLINE 6 BRZINI 105KS

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 13:19 , ,

GOLF 6

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 19:53 ,

Vw Golf 6 1.6 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 01:34 ,

Golf 3 1.8 benzin plin +atest

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 01:34 ,

Golf 3 1.8 benzin plin +atest

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 01:56 , ,

Fiat Punto automatik moze zamena

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 11:46 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
19 јул. 15:31 , ,

Golf 4 1,4 Benzin

1 999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 00:28 , ,

Golf 5 Diesel 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 19:36 ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ps karavan 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 03:50 ,

GOLF 1 MK1

3 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
01 јул. 10:45 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 TDI 105ks full 2007 Avto Connect

5 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 10:41 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI 8V 140 KS 6 Brzini Full 2008

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 22:49 ,

VW Golf 4 so najdobriot motor 110ps

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
22 јун. 09:17 , ,

Audi A4 2.0 2005

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 17:47 ,

Prodavam Golf 4 1.9

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 11:53 ,

VW Golf 7 1.6TDI 105ks

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 11:41 ,

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 08:43 ,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion 122.000km 140ks highline 2011

9 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
15 јун. 11:16 , ,

VW Golf 4 1.6 benzin i plin 1998

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 35 000 - 39 999
14 јун. 20:25 ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 10:42 Претпријатие ,

VW Golf 7 2.0 TDI 150ks sest brzini full

12 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 22:46 , ,

VW Golf 6 2011 euro 5

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 10:49 ,

VW Golf 4 1.9tdi 2001

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 13:18 ,

VW Golf 5 2.0

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:09 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:08 , ,

VW Golf 7 1.6 tdi 2014

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 мај 01:08 ,

VW Golf 4 dizel 2000 90ks 131ps

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 5 во категорија Автомобили | Mitsubishi | Lancer
  • golf во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Jetta
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • golf 7 во категорија Автомобили | Suzuki
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Audi | A3
  • Golf во категорија Автомобили | Opel | Meriva
  • GOLF во категорија Автомобили | Fiat | 126
  • golf 4 во категорија Автомобили | Audi | A6
  • golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf
  • golf во категорија Автомобили | Hyundai | Getz

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации