Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc)

Vespa , 49
Piaggio , 39
Aprilia , 7
LML , 4
Yamaha , 4
Honda , 3
Keeway , 3
Kymco , 3
Lifan , 3
Cagiva , 2
Suzuki , 2
SYM , 2
Aeon , 1
Benelli , 1
Beta , 1
BMW , 1
CPI , 1
Hyosung , 1
Kawasaki , 1
Malaguti , 1
Megelli , 1
Peugeot , 1
Triumph , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vespa,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vespa | Сите | Моторцикли (над 50cc) | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 01:08 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa Piaggio 300

5 000 ЕУР

09 апр. 18:30 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Гостивар

Vespa 300 GTS model 6 giorni limited 2021

6 500 ЕУР

08 апр. 12:43 Скутер  ·  Piaggio  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM VESPA PIAGGIO GTS 300 2023god

6 400 ЕУР

06 апр. 11:54 Друго  ·  Moto Guzzi  ·  V7  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kako Nov Moto Guzzi V7

7 799 ЕУР

03 апр. 09:31 Моторцикли (над 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava vespa primavera 50

3 000 ЕУР

Онлајн
22 мар. 17:45 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa 125cc

600 ЕУР

03 јан. 18:03 Моторцикли (над 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Центар

Itno! Vespa Piagio Primavera

2 300 ЕУР

02 јан. 22:37 Друго  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Центар

Piagio Primavera

2 300 ЕУР

11 дек. 17:13 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Охрид

Se prodava Piaggio Vespa gts 300 cc ��

10 дек. 17:55 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa GTS 300 ABS ASR

4 200 ЕУР

01 дек. 10:29 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Охрид

Piaggio vespa gts300cc

5 300 ЕУР

Година: 2022
06 ноем. 20:34 Скутер  ·  Piaggio  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Piaggio vespa gts 300 NOV

6 200 ЕУР

02 ноем. 17:27 Скутер  ·  Piaggio  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Vespa gts S300

6 500 ЕУР

28 окт. 21:40 Скутер  ·  CPI  ·  GTR  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava vespa derbi 50cc 2t, pali vozi

500 ЕУР

02 окт. 11:13 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

НОВА ВЕСПА

5 800 ЕУР

22 септ. 01:20 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Карпош

piajgo 125

2 500 ЕУР

12 септ. 14:52 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa 300 GTS

5 850 ЕУР

09 септ. 16:15 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава

5 850 ЕУР

03 септ. 21:08 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Охрид

Vespa GTS Super Sport 300cc Racing Sixties

5 350 ЕУР

30 авг. 06:34 Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Кичево

Se prodava Vespa

21 авг. 14:29 Друго  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa GTS 300 super nova crna

6 100 ЕУР

14 мај 16:12 Скутер  ·  LML  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa 150cc

Година: 2015
27 апр. 11:39 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa Quingin

790 ЕУР

07 апр. 16:42 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Охрид

Piaggio vespa sprint 50cc

2 000 ЕУР

13 мар. 16:12 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Велес

Piaggio Vespa 1999 6.500km Koristena kako nova

2 300 ЕУР

09 фев. 11:26 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Охрид

Piaggio vespa sprint s 50cc

2 200 ЕУР

20 дек. 13:10 Друго  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Струмица

Otkupuvam tomosi ili vespa ispraveni do 10.000den

160 ЕУР

29 септ. 16:33 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Охрид

Yuing 125 cc

450 ЕУР

Година: 2009
15 септ. 15:48 Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Прилеп

Vespa

Година: 2005
12 јул. 17:26 Спортски  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Струмица

Kawasaki ninja 650

1 ЕУР

Година: 2020
11 мај 23:58 Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vespa Scuter 125CC kako nov

75 000 МКД

Година: 2021
19 мај 15:50 Моторцикли (над 50cc)  ·  Megelli  ·  Drug model  ·  Македонски Брод

Vespa 50cc 2015

500 ЕУР

Година: 2015
12 мај 06:35 Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vespa Skuter 125cc kako nov

75 000 МКД

Година: 2021
07 апр. 19:54 Скутер  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se kupuva Piaggio Primavera 50cc

04 апр. 16:14 Моторцикли (над 50cc)  ·  LML  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa

2 500 ЕУР

Година: 2015
11 мар. 13:08 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa Jonway Ranger YY150T

750 ЕУР

Година: 2007
11 мар. 06:09 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa Yamaha Majesty 400cc

2 700 ЕУР

Година: 2010
10 мар. 11:22 Скутер  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa Yamaha Majesty 400cc

2 700 ЕУР

Година: 2010
17 фев. 17:06 Скутер  ·  Beta  ·  Drug model  ·  Битола  ·  Могила

Fosti vespa 150cc so defek

150 ЕУР

Година: 2003
18 јан. 11:51 Скутер  ·  Piaggio  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa so pominati 3500km

3 200 ЕУР

Година: 2012
17 ноем. 00:56 Туринг  ·  Triumph  ·  Street Triple  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Triumph Street Triple 675 2008

4 400 ЕУР

Година: 2008
10 септ. 13:56 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa GTS 250

2 900 ЕУР

Година: 2010
26 авг. 21:56 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Ретро Веспа

300 ЕУР

Година: 2009
01 авг. 11:42 Моторцикли (над 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Охрид

Vespa Primavera touring

3 200 ЕУР

Година: 2020
12 јул. 19:41 Скутер  ·  Honda  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Honda Silverwing moze zamena za nova Vespa 50cc

Година: 2002
24 мај 18:23 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

BARAM VESPA GTS DO 3000e

Година: 2010
24 мај 14:53 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Битола

Vespa GTS sport 300 hpe Rizoma retrovizori vespa vetrobran

5 000 ЕУР

Година: 2020
17 мај 16:31 Скутер  ·  Keeway  ·  ARN  ·  Прилеп

Vespa Keeway 150cc

600 ЕУР

Година: 2007

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vespa | Сите | Моторцикли (над 50cc) | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Vespa vespa Vespa Vespa Vespa vespa vespa Vespa Vespa Vespa

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации