Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 апр. 15:11 Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Скопjе  ·  Петровец

Toyota Yaris GR Sport (VIP)

18 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 50 000 - 54 999
02 апр. 05:34 Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Скопjе  ·  Петровец

Peugeot 406, 1999, безнин/плин

1 299 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 19:59 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA LAND ROVER DEFENDER

75 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
31 мар. 05:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Скопjе  ·  Петровец

Opel Antara 4x4

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 22:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Скопjе  ·  Петровец

Se Prodava Opel Antara 2,0 dci 4x4

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
28 мар. 23:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Скопjе  ·  Петровец

Opel Antara 2,0 dci

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
25 мар. 00:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Петровец

Prodavam dzip kampanjola

1 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 45 000 - 49 999
14 мар. 14:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Петровец

Golf 6

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 02:51 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Петровец

Ford focus fokus 66kw 90ks(opel golf vw polo seat pezo corsa

2 200 МКД

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
14 мар. 02:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Петровец

Ford focus fokus 66kw 90ks (opel vw golf seat pezo polo)

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
11 мар. 22:05 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Петровец

SEAT ALTEA XL 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 00:03 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Петровец

AUDI A 4 2.0 2008 god

8 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 11:47 Мопеди (под 50cc)  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Петровец

Se prodava Yamaha R7

8 500 ЕУР Намалена цена

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации