Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 21:32
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 15:13
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 1.6 hdi 2012 - 68kw

5 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 14:53
Линк
Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Renault Megane

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 14:17
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  325  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 325D GT / M - Paket

18 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:09
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:06 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Скопjе  ·  Карпош

touareg 3.0 v6 tdi inter guma

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:48 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:32 Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam PEUGEOT 3008 2.0 tdci 163ks hibrid Avtomatik

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volkswagen Passat 2018 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

23 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Чаир

AUDI A5 2017 QUATTRO S Tronic 2.0 TDI 140 KW 190 KS

30 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volkswagen Golf 7 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS

18 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA KODIAQ 2019 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:12 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 12:53 Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD GRAND C MAX 2.0 TDCI 7 SEDISTA TITANIUM

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:16
Линк
Автомобили  ·  Nissan  ·  370Z  ·  Скопjе  ·  Центар

Nissan 370Z

26 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:53 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 11:49 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 11:49 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 11:37 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM MAZDA 3 1.4 PLIN/BENZIN /PRV SOPSTVENIK

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:33 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Ypsilon 1.4i Automatic

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:58 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW TIGUAN 2,0tdi 150hp DSG "HIGHLINE" 2017

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 HIGHLINE 2018G

25 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:49 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Alfa 146 2.0 twinspark 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:48 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Alfa 146 2.0 twinspark 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes S 320 CDI (235ps) AMG LONG Verzija PANORAMA KROV 2

13 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:36 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X5 M

31 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:28 Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw 116 D 2014 full servis sacuvana max nova

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:25 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renault scenic 1.9 dci 131 ks 2005

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:22 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OTKUP AVTOMOBILI - VOZILA - KOLI

Денес 10:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Центар

Reno megane 1.5 dci

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.6 AUTOM DIESEL 2019 AUTO RISTESK

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:08 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD FOCUS 1.5 DIESEL 120 BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

13 200 ЕУР

Година: 2021
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:07 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

18 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:56
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 09:55
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Audi A3 sedan

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 09:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Audi A3 sedan

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 1.6 HDI 73kw 100ks 2018

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации