Македонски | Shqip | English |

Арачиново | Возила | Pazar3

Денес 17:09 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes Vito 108 d

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 19:48 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Audi Q7

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
12 ноем. 18:49 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 6 2.0

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
03 ноем. 14:38 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 6 1.6

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 22:05 Автомобили , Скопjе , Арачиново

MERCEDES-BENZ C 250

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 22:27 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Ford Transit

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
13 окт. 10:40 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes C 250

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 10:58 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Audi A4 2.0T Premium Plus -12

3 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
19 септ. 16:25 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Seat Ibiza

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
19 септ. 14:11 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Audi A3 full oprema

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
17 септ. 17:56 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Sead leon 1.9d 105ks Sport verzija

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 01:23 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Ford Focus

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
16 јун. 17:40 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Audi A3

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 10:21 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes B klasa 200 CDI Avangarde

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 20:36 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes-Benz C 220 cdi

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
23 мај 22:48 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Passat

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 22:40 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Eos 2.0 TDI 140

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
31 мар. 20:43 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Passat

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 09:52 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes-Benz C 220 cdi Avantgard

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 22:34 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes Benz C 220 cdi

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 18:32 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 4 1.9 tdi 90ps

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
21 фев. 15:51 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes-Benz ML320

18 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 13:20 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Renault Megane

1 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 22:22 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Audi A3 1.9 TDI 105 KS S-Line -07

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 22:41 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Peugeot 206

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
01 јан. 13:56 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Citroen Xsara

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
20 дек. 19:33 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 4 1.9 karavan

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
05 дек. 16:42 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Opel Meriva 1.7

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 16:37 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Golf 4

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 09:00 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Seat Alhambra

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 20:44 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes-Benz E 300 hybrit AMG

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
02 ноем. 17:24 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Opel Zafira 2.0 DTI

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
28 септ. 18:29 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Touran

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 19:03 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes C 220

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток