Македонски | Shqip | English |

Денес 14:12 Куќи/Вили , Охрид

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 11:04 Куќи/Вили , Охрид

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 09:45 Куќи/Вили , Охрид

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
Вчера 14:49 Куќи/Вили , Охрид

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 08:07 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Pestani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 дек. 00:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
05 дек. 16:15 Куќи/Вили , Охрид

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Број на соби: 2
05 дек. 12:30 Куќи/Вили , Охрид

Nova kuka vo Ohrid

Број на соби: 8
Површина: 190
03 дек. 13:26 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani Slavica i Marce

450 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
30 ноем. 04:08 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Ohrid

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
27 ноем. 08:13 Куќи/Вили , Охрид

Kuka od 100m2 vo Ohrid

Број на соби: 5
Површина: 100
22 ноем. 09:32 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo s. Velgosti

Број на соби: 7
Површина: 160
16 ноем. 11:45 Куќи/Вили , Охрид

KUKA OD DRVO

23 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток