Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:59
Линк
Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka vo Ljubanista mozna e i zamena

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 фев. 19:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Vila& Аpartmani Cityview Оhrid

33 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 120
22 фев. 21:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 160m²

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 160
21 фев. 20:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 фев. 14:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Sanrajs kuka 158m2 so ubav pogled vo nas.Baraki Ohrid

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 12:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kapital Kuka so dvorno mesto Gorna Vlaska Mala

185 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
20 фев. 21:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka na kale

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
19 фев. 20:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija kuka Ljubanista 130m2 so dvor 357m2

58 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 130
19 фев. 15:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kapital kuka so dvorno mesto na ul Karpos Vojvoda

149 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
19 фев. 15:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kapital kuka so dvorno mesto na ul Marko Nestorovski

62 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
18 фев. 20:34 Куќи/Вили  ·  Охрид

Se prodava kukja

98 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
16 фев. 21:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

prodazba na kuka

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 фев. 12:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija nova kuka vo Velestovo 220m2 pogled

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 фев. 21:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 80m²

73 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
15 фев. 20:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Imperija Nedviznosti kuka od 200m2

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
15 фев. 20:14 Куќи/Вили  ·  Охрид

Се продава КУЌА во ОХРИД, 200 метри од ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО

250 000 МКД

Број на соби: 8
15 фев. 09:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

Број на соби: 10
14 фев. 21:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Imperija Nedviznosti nova kuka

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
14 фев. 08:52 Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka od 184m2

190 000 ЕУР

Број на соби: 7
13 фев. 21:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 115m²

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
13 фев. 16:59 Куќи/Вили  ·  Охрид

КУЌА ВО ЧАРШИЈА НА ОХРИД

350 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
09 фев. 09:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka na 7mi Noemvri

133 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 фев. 12:44 Куќи/Вили  ·  Охрид

Apartments Lavo smestuvanje vo Ohridska Carsija so parking

Број на соби: 4
Површина: 120
05 фев. 10:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo Ohrid

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
02 фев. 22:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka vo naselba Vlaskamala

320 000 ЕУР

Број на соби: > 10
29 јан. 20:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Imperija Nedviznosti kuka vo stara carsija Ohrid

230 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 јан. 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija Kuka vo Leskoec,P+1,129m2,plus dvor

82 000 МКД

Број на соби: 4
29 јан. 09:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka so prekrasen pogled

280 000 ЕУР

Број на соби: 7
25 јан. 21:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Imperija kuka 140m2

119 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
25 јан. 11:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kapital kuka so pogled na ezero i dvorno mesto vo Varos

210 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 јан. 09:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo stariot del na gradot

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
19 јан. 16:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija Top ponuda kukja kaj skolo Hristo Uzunov

72 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
19 јан. 16:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija kuka 180m2,vo blizina na Kasarnata

110 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 9
18 јан. 18:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija,gradezno zemjiste 1080m2,na Vis

60 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
17 јан. 09:58 Куќи/Вили  ·  Охрид

Итно -куќа со двор и поглед на езеро

77 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
02 јан. 14:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kapital kuka so dvorno mesto i pogled na ezero Velestovo

300 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 дек. 22:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Imperija Nedviznosti kuka od 200m2

Број на соби: 8
Површина: 200
25 дек. 21:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
25 дек. 21:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 140м²

132 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
20 дек. 21:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 240m²

140 000 ЕУР

Број на соби: 8
20 дек. 18:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija Kuka vo Starot den na Ohrid pogled na ezero

168 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации