Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор sonje,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: sonje | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 13:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dolno Sonje od 200m2 so plac 780m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
25 апр. 17:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vila Gorno Sonje

1 ЕУР

Број на соби: 5
06 апр. 08:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vila vo Sopiste

Број на соби: 7
04 апр. 09:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEMEJNA KUKJA DOLNO SONJE 164 m2,PLAC 778 M2 !!!

132 000 ЕУР

Број на соби: 8
29 фев. 22:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ideal house for rent for nature lovers

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
11 јан. 19:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Extra kuka vo Sonje

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
07 дек. 10:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SAMOSTOJNA KUKJA NA TIVKA LOKACIJA,GORNO SONJE

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
10 ноем. 18:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SE PRODAVA EKSKLUZIVNA KUKA VO GORNO SONJE

650 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
27 окт. 10:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SAMOSTOJNA KUKA VO KISELA VODA, SONJE

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
29 авг. 10:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Dolno Sonje

Број на соби: 8
22 авг. 13:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Dolno Sonje

Број на соби: 3
19 јун. 10:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Gorno Sonje

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 јун. 14:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Sonje

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 160
30 мај 12:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Moderna kuka vo Gorno Sonje

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
27 апр. 10:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vila Gorno Sonje on 105m2 so dvor 2500m2

310 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 мар. 19:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Rent a sun house Gorno Sonje

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 јан. 20:13 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka-vikendica so plac vo naselba KOSTAN Gorno Sonje

70 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 јан. 17:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se prodava kuka vo Dolno Sonje

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
08 дек. 21:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se iznajmuva vila vo gorno sonje

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
09 авг. 14:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova kuka vo Gorno Sonje

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 јун. 08:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vila kuka vo Gorno Sonje

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
21 апр. 10:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Gorno Sonje

160 000 ЕУР

Број на соби: 9
12 апр. 16:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka so plac vo Dolno Sonje

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
30 ноем. 02:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka so plac 2000m2

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
28 окт. 19:58 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka od 235m2 vo Gorno Sonje

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
30 авг. 22:31 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Dolno Sonje

Број на соби: 3
30 авг. 22:31 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Dolno Sonje

Број на соби: 3
30 авг. 12:31 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Dolno Sonje

Број на соби: 3
23 јул. 17:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se izdava kuka vo Gorno Sonje naselba Koshtan

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 јул. 18:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se prodava Kukja so dvor vo Gorno Sonje

24 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 јул. 15:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SE KUPUVA KUKA VO SONJE

30 апр. 11:58 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kupuvam vikendica vo Gorno Sonje

10 фев. 13:54 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo selo Dolno Sonje

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 180
04 фев. 09:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Sonje novogradba

Број на соби: 4
Површина: 80
10 дек. 12:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Gorno Sonje

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 ноем. 15:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Great house for rent

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
24 окт. 10:43 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Gorno Sonje

Број на соби: 6
23 окт. 14:48 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo gorno Sonje

24 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
24 јул. 19:57 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kukja vo s. Gorno Sonje

23 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
16 јул. 18:28 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka od 100m2 vo s Gorno Sonje

9 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
11 јун. 10:29 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Opstina Sopiste

Број на соби: 6
29 јан. 18:41 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vikendica vo Gorno Sonje povolno

Број на соби: 4
17 окт. 19:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka so dvorno mesto vo Sopiste

Број на соби: 3
05 окт. 01:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka od 200m2 vo Sopiste

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
10 јул. 12:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

ITNO KOMPLET OPREMENA KUKA GORNO SONJE 270 M2

145 000 ЕУР

Број на соби: 10
26 јун. 14:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sonje Dolno kuka 55m2 na plac od 650m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 апр. 17:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SONJE 102M1+700M2 KUCA

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување sonje | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

sonje Sonje sonje Sonje sonje sonje Sonje sonje sonje Sonje

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации