Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор radisani,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: radisani | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 20:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Радишани

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 180
02 апр. 21:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
21 мар. 10:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava kuka vo Radisani 67m2

Број на соби: 3
16 мар. 20:44 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

84 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
13 мар. 22:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ubava kuka od 200m2 i dvor od 700m2 vo Radishani

240 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
05 мар. 13:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KUKA VO RADISANI

450 000 ЕУР

Број на соби: 5
24 фев. 15:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

95 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
21 фев. 11:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo naselba na HOT i HOT vo Radisani

160 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
13 фев. 15:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Izdavam sprat I'd kuka vo Radisani

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
08 фев. 09:50 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Радишани

185 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
29 јан. 15:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo Radisani

235 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Онлајн
26 јан. 10:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka od 250m2 vo Radisani

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 јан. 04:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se izdava spray od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 дек. 08:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Trispratna kuka vo Radisani tret vlez

Број на соби: 3
05 дек. 08:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo n.Radisani

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 окт. 23:08 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja

Број на соби: 4
Површина: 70
18 септ. 07:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se ptodava kukja vo Radisani

155 000 ЕУР

Број на соби: 6
28 авг. 12:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Radisani

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 авг. 09:14 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Radisani

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 јул. 09:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

se prodava edinecna kuka vo nas radisani prv vlez

235 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 200
05 јул. 10:50 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dve novi kuki vo Radisani

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 јун. 09:45 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

235 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
13 мај 15:26 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Namestena kuka

Број на соби: 4
Површина: 70
12 мај 16:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Radisani

210 000 ЕУР

Број на соби: 8
26 мар. 18:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo naselba Radisani moze zamena

Број на соби: 6
26 мар. 18:53 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo naselba Radisani moze zamena

Број на соби: 6
22 мар. 15:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Radisani

122 500 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 190
22 мар. 15:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Radisani

Број на соби: 10
19 мар. 09:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Baraka vo Radisani na Odlicna Lokacija

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 мар. 10:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renovirana kuka od 136m2 vo Radisani

99 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 фев. 18:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Baraka vo Radisani

58 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 јан. 17:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Radisani

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
20 јан. 13:07 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kuka so dvorno mesto

Број на соби: 4
Површина: 100
18 јан. 12:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Radisani

155 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
11 јан. 10:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Radisani na tret vlez 244m2 i 355m2 dvor

232 000 ЕУР

Број на соби: 9
22 дек. 15:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Radisani

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 ноем. 21:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE IZDAVA FAMILIJARNA KUKA VO RADISANI.

Број на соби: 6
Површина: 200
29 септ. 09:47 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo naselba Radisani

Број на соби: 3,5
01 јул. 11:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kukja vo Radisani so 2 vleza

110 000 ЕУР

Број на соби: 10
23 јун. 11:35 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Bel kamen Radisani

36 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 јун. 12:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Bel kamen Radisani

36 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
05 јун. 23:00 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

KUKA OD 280m2 VO RADISANI

Број на соби: > 10
12 мај 20:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kuka vo Radisani na dva kata 190m2

Број на соби: 5
01 мар. 13:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kompletno renovirana kuka vo Radisani

Број на соби: 4
Површина: 200
18 фев. 14:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva kuka

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
11 фев. 16:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Del od kuka Bel Kamen Radisani 95

3 400 ЕУР

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување radisani | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации