Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vlae,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vlae | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:06 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Nova kuca vo gradba od 78m2

88 500 ЕУР

Број на соби: 5
22 ноем. 19:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

SE PRODAVA KUKA VO VLAE NA MIRNA LOKACIJA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 ноем. 20:59 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

220 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
26 окт. 07:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
14 септ. 11:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva novo izgradena kuka vo Vlae

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
Онлајн
13 септ. 11:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
30 авг. 14:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Nova kuka 358m2 vo Vlae

350 000 ЕУР

Број на соби: 8
Онлајн
27 јул. 09:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

220 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
05 јул. 09:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae vo blizina na Neuromedika

180 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 150
16 јун. 14:40 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Plac pokraj Vardar vo Vlae

170 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 јун. 16:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Prodavam baraka vo Vlae

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 јун. 13:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

72 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Површина: 150
Онлајн
01 јун. 16:22 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva kuka vo Vlae na prekrasna lokacija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
01 јун. 13:21 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

152 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мај 01:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Dva kata od kuka vo Vlae

650 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
05 мај 14:45 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Semejna kuka vo Vlae

340 000 ЕУР

Број на соби: 10
19 апр. 11:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Sprat od kuka 133m2 vo Vlae

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
17 апр. 08:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Urban Living kuka vo Vlae

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 мар. 08:17 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

Број на соби: 10
14 мар. 12:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Nova nevselena kuka vo Vlae

230 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мар. 12:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Gradezna parcela vo Vlae za semejna kuka zgrada

175 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
09 мар. 13:27 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

Број на соби: 5
08 мар. 14:31 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Plac vo Vlae

175 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 фев. 12:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Vlae baraka so dogradba

Број на соби: 6
Површина: 130
30 јан. 16:18 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae na mirna lokacija

Број на соби: 5
25 јан. 13:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

550 000 ЕУР

Број на соби: 6
Онлајн
24 јан. 14:35 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kukja vo Vlae 195m2

165 000 ЕУР

Број на соби: 7
12 јан. 12:48 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Plac so kuka pokraj Vardar vo Vlae

175 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
19 дек. 15:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

230 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Онлајн
08 ноем. 14:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Baraka vo Vlae

78 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 ноем. 11:17 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Prodavam kuka vo nas.Vlae

1 ЕУР

Број на соби: 9
02 ноем. 17:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se prodava kukja vo Vlae

170 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
01 ноем. 16:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se prodava kukja vo Vlae

118 000 ЕУР

Број на соби: 6
Онлајн
21 окт. 15:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

107 600 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Онлајн
07 септ. 21:31 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuk vo Vlae

Број на соби: 6
Површина: 140
12 окт. 16:44 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Prodavam kuka vo nas.Vlae

1 ЕУР

Број на соби: 9
14 септ. 15:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
30 авг. 18:21 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Prodavam kuka vo Vlae

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
29 авг. 15:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

160 000 ЕУР

Број на соби: 10
Онлајн
18 авг. 09:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
Онлајн
07 авг. 15:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Ekskluzivna kuka od 680m2 vo Vlae

380 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vlae | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vlae vlae Vlae Vlae vlae Vlae Vlae vlae Vlae vlae

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации