Македонски | Shqip | English |

vlae | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 20:39 , ,

Kuka vo Vlae

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 јан. 08:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
21 јан. 08:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
18 јан. 17:31 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva namestena kuka vo Vlae

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
28 дек. 18:30 , ,

KUKA VO VLAE

Број на соби: 4
24 дек. 09:17 , ,

KUKA VO VLAE

Број на соби: 4
15 ноем. 08:37 , ,

Kuka vo naselba Vlae

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
04 ноем. 10:07 Агенција за недвижности , ,

Vlae kuka 90m2

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
26 окт. 23:50 , ,

Baraka vo Vlae

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
17 авг. 13:04 , ,

Se izdava namestena kuka vo naselba Vlae

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
25 јун. 18:50 , ,

Kuka vo Vlae

70 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
24 јун. 13:52 , ,

Kuka vo Vlae

290 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
15 јун. 11:36 , ,

Kuka vo Vlae

Број на соби: 5
11 јун. 01:31 , ,

Izdavam kuka vo Vlae

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
22 мај 09:38 , ,

Kuka vo nas.Vlae, Skopje

280 000 ЕУР

Број на соби: 8
14 мај 13:55 Агенција за недвижности , ,

Se izdava opremena kuka vo Vlae

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
04 мар. 11:49 , ,

Kuka vo Vlae

690 000 ЕУР

Број на соби: > 10

  • VLAE in category Станови
  • Vlae in category Куќи/Вили
  • vlae in category Станови
  • vlae in category Живеалишта
  • vlae in category Куќи/Вили
  • vlae in category Живеалишта
  • Vlae in category Станови
  • vlae in category Куќи/Вили
  • vlae in category Бараки и Гаражи
  • vlae in category Станови

Кон почеток