Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stanovi ohrid,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stanovi ohrid | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 апр. 09:00
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen Stan 46 m2 na 3 kat jug komer.ban.bl.ezero

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 10:52
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 66m2 na 3 kat istok 2 spalni namesten odlicen

84 700 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 10:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 10:52
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 66m2 na 3 kat istok 2 spalni namesten odlicen

84 700 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 11:40 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Ohrid vo novogradba

Број на соби: 3
13 апр. 09:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen Stan 46 m2 na 3 kat jug komer.ban.bl.ezero

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
05 апр. 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 115 m2 na 1 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3,5
04 апр. 05:12 Станови  ·  Охрид

Novi stanovi 2024 Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
30 мар. 09:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs luksuzen apartman 66 m2 so pogled na ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 мар. 07:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 450 ЕУР

Број на соби: 1,5
09 мар. 09:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
29 фев. 08:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 105 m2 na 2 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
26 јан. 16:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasna garsonjera 36 m2 vo centar blizu ezero

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 јан. 15:58 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
18 јан. 15:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs trosoben stan 53m2 na prizemje blizu Komercijalna

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 дек. 05:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Najubava lokacija Biljanini Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
20 ноем. 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Atraktiven stan vo centar

1 ЕУР

Број на соби: 2
26 окт. 08:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 35m2 na visoko prizemje vo strog centar

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
23 септ. 08:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen NOV Stan 41m2 na 3 kat jug vo centar

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 септ. 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 149 m2 vo Lagadin prva linija pogled ezero

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
08 септ. 09:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Novi stanovi vo gradba na bulevar Turisticka

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
30 авг. 22:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOV NA EKSLUSIVNO MESTO VO OHRID

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
19 авг. 08:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs atan 57m2 vo Lagadin prva linija do ezero

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
18 авг. 21:57 Станови  ·  Охрид

Dvosobni Apartmani vo centar

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
25 јул. 17:02 Станови  ·  Охрид

Iznajmuvame Dvosobni stanovi vo Centar

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
08 јун. 13:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs nov stan 60m2 na 3 kat so lift vo strog centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
09 мај 22:13 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Ohrid

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 мај 22:15 Станови  ·  Охрид

stanovi naselba bejbunar

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
03 апр. 09:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Ohrid strog centar novogradba 44m2 48m2 i 17m2

1 900 ЕУР

Број на соби: 2
29 мар. 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Ekskluziven stan vo hotel Park Ohrid

3 100 ЕУР

Број на соби: 2
12 фев. 16:34 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Ohrid na atraktivna lokacija

1 900 ЕУР

Број на соби: 2
23 јан. 10:52 Станови  ·  Охрид

Dva stana po 60m2 vo Ohrid Bejbunar

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
13 ноем. 11:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo nova gradba od 30m2 na vlezot od Ohrid

34 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
05 септ. 19:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOVI VO GRADBA OHRID BEJBUNAR

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
15 авг. 15:54 Станови  ·  Охрид

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 2
09 јул. 01:10 Станови  ·  Охрид

Stanovi apartmani sobi i kreveti Ohrid

600 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
03 јул. 19:43 Станови  ·  Охрид

Izdavame nekolku stanovi i Apartmani za turiste vo Ohrid.

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
03 јул. 09:35 Станови  ·  Охрид

Izdavame nekolku stanovi i Apartmani za turiste vo Ohrid.

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
21 мај 18:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Se iznajmuvat stanovi pod kirija mesecno Ohrid

Број на соби: 3,5
Површина: 90
27 апр. 11:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Novi stanovi od 85m2 vo Ohrid

80 750 ЕУР

Број на соби: 3
12 апр. 16:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Nova gradba stanovi vo Ohrid

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
10 апр. 20:43 Станови  ·  Охрид

Iznajmuvame dvosobni stanovi vo centar

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
10 апр. 20:09 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva dvosoben apartman vo centar na Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
10 апр. 18:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Gotovi stanovi 58m2 67m2 45m2 80m2 42m2

Број на соби: 3,5
Површина: 80
07 мар. 21:33 Станови  ·  Охрид

Stan od 44m2 vo Ohrid

Број на соби: 1
16 фев. 16:14 Станови  ·  Охрид

Stanovi na nova luksuzna zgrada

Број на соби: 3
22 дек. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

OHRID STANOVI DVOSOBNI I TROSOBNI

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stanovi ohrid | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации