Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Скопjе , 2867

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Novo lisice,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Novo lisice | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 фев. 22:53
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2

29 фев. 16:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Novo Lisice 76m2 so 3 spalni

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 фев. 12:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
29 фев. 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Novo Lisice

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
28 фев. 15:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan so 2 spalni vo Novo Lisice

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 10:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Novo Lisice so dvor

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
28 фев. 09:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan so 2 spalni sobi na bul.Asnom Novo Lisice

113 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
27 фев. 12:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Trosoben stan vo Novo Lisice

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
26 фев. 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 3-sob opremen stan vo Novo Lisice

96 500 ЕУР

Број на соби: 3
26 фев. 09:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE ,SPROTI AVIONCETO

105 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
26 фев. 08:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 фев. 22:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
22 фев. 13:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Број на соби: 2,5
20 фев. 16:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Novo Lisice

102 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 фев. 08:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 73m2 vo Novo Lisice

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 фев. 05:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nuovo lisice/Ajrodrom 80m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
09 фев. 13:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dupleks stan vo Novo Lisice 160m2

170 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
09 фев. 13:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
09 фев. 11:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novo Lisice Aerodrom 80m2

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
09 фев. 11:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baram stan za iznajmuvanje

07 фев. 09:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novo Lisice 3 kat niska zgrada,so 3 spalni sobi !!!

81 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 фев. 10:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice

01 фев. 20:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Karpos

1 220 ЕУР

Број на соби: 4
31 јан. 18:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam prazen Stan Novo Lisice

250 ЕУР

Број на соби: 3,5
28 јан. 11:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice

Број на соби: 3
25 јан. 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Novo Lisice 75m2 so 2 spalni

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 јан. 19:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva namesten stan 45m2 so dvor vo N.Lisice

Број на соби: 2
11 јан. 13:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov Duplex vo Novo Lisice

Број на соби: 3
03 јан. 14:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Novo Lisice

Број на соби: 2,5
20 дек. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 74m2 vo Reonski centar Novo Lisice

91 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 дек. 10:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN MINI ZGRADA BLIZU O.U.ALEKS.MAKEDONSKI !!!

70 900 ЕУР

Број на соби: 3
18 дек. 08:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN VO MINI ZGRADA NOVO LISICE 70 M2 !!!

91 910 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
16 дек. 13:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice 65m2 - 65 000 Euro

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
14 дек. 14:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice 65m2 - 65 000 Euro

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
14 дек. 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan vo Novo Lisice-Ramstor

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 дек. 09:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava

Број на соби: 1
11 дек. 14:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 76 m2 vo Novo Lisice

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Novo lisice | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации