Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор novo lisice,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: novo lisice | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 јул. 10:56
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NOV UBAVO NAMESTEN STAN KAJ FON I MERCEDES 52m2

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 04:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam namesten stan 50m2 N.Lisice

Број на соби: 2,5
Површина: 50

Вчера 13:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 50m2 vo Novo Lisice karsi tc.LISA

69 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 04:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam namesten stan 50m2 N.Lisice

Број на соби: 2,5
Површина: 50
11 јул. 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 62m2 Novo Lisice, 2 spalni

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 јул. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Број на соби: 2,5
11 јул. 13:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Novo Lisice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 јул. 12:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 4-sob stan vo Novo Lisice

157 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 јул. 10:56
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NOV UBAVO NAMESTEN STAN KAJ FON I MERCEDES 52m2

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 јул. 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan vo Novo Lisice kaj Avionce

87 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 јул. 12:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN 74M2 VO NOVO LISICE ,AVIONETO

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 јул. 12:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo novo lisice

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
10 јул. 12:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Trosoben stan vo Novo Lisice kaj posledna 5

117 500 ЕУР

Број на соби: 3
08 јул. 18:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN VO NOVO LISICE

Број на соби: 3
08 јул. 12:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renoviran trosoben stan vo Novo Lisice

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 јул. 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice 98m2 so 3 spalni novogradba

151 900 ЕУР

Број на соби: 3
08 јул. 09:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Novo Lisice 81m2 so dvor 100m2

128 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 јул. 18:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan od 55m2 vo Novo Lisice

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
05 јул. 13:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE SO DVORCE

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
03 јул. 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Trosoben stan vo Novo Lisice

96 500 ЕУР

Број на соби: 3
02 јул. 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan 70m2 vo Reonski Centar Novo Lisice

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
02 јул. 16:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Novo Lisice

1 ЕУР

Број на соби: 3
26 јун. 12:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice sproti Avionce

86 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 јун. 10:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan za familija na prekrasna lokacija Novo Lisice

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
25 јун. 08:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Novo Lisice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 јун. 16:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten trosoben stan Novo Lisice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 јун. 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
21 јун. 18:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Novo Lisice

Број на соби: 1
16 јун. 17:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
15 јун. 17:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan so 2 spalni sobi vo Novo Lisice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
15 јун. 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan so dvor vo Novo Lisice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
13 јун. 10:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 2.5 soben stan 66m2 Novo Lisice fontanata

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 јун. 12:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 50m2 vo Novo Lisice

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
12 јун. 00:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava trosoben stan vo Reonski Centar Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
11 јун. 11:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

se prodava stan 2-ri strat so lift 38m2 + 9m2 balkon

58 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
10 јун. 22:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stance za merak

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
10 јун. 16:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NOV 3 SOBEN STAN 33 KAT-DZEVAHIR AERODROM

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 јун. 11:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA TROSOBEN STAN 74 M2 NOVO LISICE

Број на соби: 4
07 јун. 15:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Trosoben stan vo Novo Lisice kaj parkot Tose Proeski

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јун. 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan 68m2,Novo Lisice,2spalni,kaj parkot Tose Proe

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 јун. 15:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Novo Lisice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
04 јун. 09:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Novo Lisice

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
03 јун. 19:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan 45m2 vo Novo Lisice

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
03 јун. 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 72m2 vo Novo Lisice

75 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување novo lisice | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации