Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Скопjе , 4042

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kapistec,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kapistec | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kapishtec - Nov Moderen Stan so 1 spalna i nov mebel

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 13:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar

1 690 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 12:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****FOR RENT - stan vo Kapistec na Ul"Kozara" od 55m2 ****

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Kapistec, Zebra

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 апр. 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Kapistec

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
21 апр. 20:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Kapistec Vodno

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
21 апр. 19:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov moderno namesten stan Kapistec 58m2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 апр. 09:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ubav stan od 90m2 i parking mesto vo Kapistec zgradi KATEKA

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
19 апр. 16:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan pozadi Univerzalna, 2 spalni, 60 m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
19 апр. 12:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na Zebra-Kapistec

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 апр. 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 65m2,Kapistec so dve spalni,

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 апр. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben lux opremen stan vo Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 апр. 20:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец

102 000 ЕУР

Број на соби: 1
18 апр. 12:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 апр. 11:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan na atraktivna lokacija vo Centar Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
18 апр. 11:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Kapistec 43m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 апр. 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO STAN SO TRI SPALNI KAPISTEC

1 680 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
17 апр. 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten 4-soben stan 126m2 Kapistec

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
17 апр. 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Kapistec

130 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
17 апр. 16:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben namesten stan vo Kapistec

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
17 апр. 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Тrosoben stan vo Kapistec

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 апр. 13:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 49m2 i 70m2 vo Centar

1 950 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
17 апр. 08:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dupleks vo Kapistec 144m2

1 450 ЕУР

Број на соби: 6
16 апр. 14:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov trosoben stan so garaza vo Kapistec

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Број на соби: 2,5
16 апр. 12:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan od 80m2 vo Kapistec

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
16 апр. 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben vo Kapistec sproti Zebra

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 10:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavame nov stan 55m2 vo Kapistec - Zebra

2 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
15 апр. 14:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 52m2,Univerzalna,2spalni

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 12:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava garsonjera vo Kapistec

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
15 апр. 11:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben stan vo Kapistec, Kozle

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 апр. 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KAPISTEC _SE PRODAVA NOV STAN 42m2 3-ti KAT

2 200 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
12 апр. 15:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luxury 2 bedroom apartment in Centar, Univerzalna hall

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
12 апр. 12:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец

102 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
11 апр. 16:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namestena kuka vo Kapistec

700 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
11 апр. 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Kapistec KTK

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
10 апр. 08:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluvno 92m2 Kapistec Elisie Popovski Marko

212 100 ЕУР

Број на соби: 3
08 апр. 12:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Kapistec (Complex KTK)

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 апр. 12:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekstra trosoben stan od 80m2 Kapistec kaj Ramstore

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
07 апр. 13:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

IZDAVAM STAN VO CENTAR, KAPISTEC-KTK

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 апр. 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan 85m2 vo Kapistec

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 апр. 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Kapistec

Број на соби: 3
Површина: 60
01 апр. 14:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

80m2 izdavanje Kapistec

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kapistec | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации