Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vodno,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vodno | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 јул. 10:30
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartment for rent - Panorama Residence Vodno

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 јул. 17:21
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
15 јул. 17:22
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3

Денес 16:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 60m2 na Vodno vo blizina na MVR

440 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov cetvorosoben na Vodno (Panorama Residence)

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 11:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUX CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR-VODNO

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NEVSELUVAN LUX CETVOROSOBEN STAN NA VODNO

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan pod padinite na Vodno - Teferic

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
Денес 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan sproti Jumbo Centar

1 650 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 3
Денес 10:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

TROSOBEN VO CENTAR KAJ CVETEN PAZAR 65m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux dvosoben na Vodno (Soravia)

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 09:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Kapistec Vodno

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Capitol Mall

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 18:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen stan 48m2,Karpos 4

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 72m2 na Vodno,vo blizina na Klinicki

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR TROSOBEN KAJ CVETEN PAZAR 65m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam stan vo Karpos 4 70m2

96 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 12:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 3 soben stan od 62m2 vo Centar

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva nov stan so 2 spalni sobi na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 12:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzen penthaus na Vodno

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 12:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kat od kukja, 75m2,2spalni,pocetok Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 јул. 17:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

65m2 Centar trosoben kaj cveten pazar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 јул. 12:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 49m2 vo Centar

82 520 ЕУР

Број на соби: 2
19 јул. 16:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 100
19 јул. 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

STAN ZA IZNAJMUVANJE NA VODNO OLIMPISKO SELO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
19 јул. 13:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150
19 јул. 12:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi na Vodno vo zavrsna faza na gradba

Број на соби: 4
Површина: 100
19 јул. 11:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera vo Kapistec - Dolno Vodno na suteren

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
19 јул. 10:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartment for rent - Panorama Residence Vodno

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 јул. 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150
19 јул. 09:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov stan na Vodno

Број на соби: 2
Површина: 60
18 јул. 15:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

MODEREN TROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO, PANORAMA REZIDENS

1 450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
18 јул. 15:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
18 јул. 14:31
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Aerodrom, Cehvair 53m

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
18 јул. 10:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva komforen stan na Vodno od 163m2

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vodno | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • vodno në kategorinë Куќи/Вили
  • vodno në kategorinë Живеалишта
  • vodno në kategorinë Станови
  • vodno në kategorinë Станови
  • Vodno në kategorinë Станови
  • Vodno në kategorinë Плацови/Ниви и фарми
  • vodno në kategorinë Скутер
  • Vodno në kategorinë Соби
  • vodno në kategorinë Куќи/Вили
  • vodno në kategorinë Дом и семејство

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации