Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vodno,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vodno | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 14:17
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 250 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 апр. 17:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

150 000 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 16:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno za kancelarisko rabotenje

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 13:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov stan 71m2 2 spalni Taftalidze

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA luxsuzen stan so prekrasen pogled na Vodno

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 12:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 72m2 na Vodno,vo blizina na Klinicki

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 10:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 23:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 74m2 + potkrovje 30m2 vo Kisela Voda

83 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva luksuzen stan na Vodno

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov stan 55m2,Vodno

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR VODNO KUKA SO EXTRA CENA

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

KAPISHTEC 73M2 NOV

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 14:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar trosoben stan kaj Cveten Pazar 65m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov nevseluvan stan 54m2 vo Panorama Residence Vodno

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavame nov stan 90m2 na Vodno

240 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
Вчера 10:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****FOR RENT - stan vo Kapistec na Ul"Kozara" od 55m2 ****

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava prekrasen penthouse na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 08:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov stan 120m2 na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 120
17 апр. 22:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva lux. komforen stan na Vodno

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
17 апр. 17:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov stan Nova gradba vo East Gate living

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
17 апр. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO-SORAVIJA

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
17 апр. 10:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov nevselen stan na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 апр. 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cetvorosoben namesten stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 130
17 апр. 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux dvosoben na Vodno (Soravia)

Број на соби: 2
Површина: 50
17 апр. 10:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150
17 апр. 09:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

65m2 Centar trosoben kaj cveten pazar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 апр. 09:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan na Vodno

2 300 ЕУР

Број на соби: 2
17 апр. 09:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

MODEREN TROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO, PANORAMA REZIDENS

1 450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
16 апр. 21:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavame mnogu ubav stan na Vodno

Број на соби: 3
16 апр. 16:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov komoten stan na Vodno

Број на соби: 3,5
16 апр. 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen Nov stan od 176m2 Vodno na 1/3 kata

2 200 ЕУР

Број на соби: 5
16 апр. 14:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Број на соби: 3
16 апр. 14:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 250 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 апр. 14:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan na Vodno vo blzina na OU Koco Racin

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan na Vodno od 125m2

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
16 апр. 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 52m2 vo Bunjakovec Centar

104 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 10:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam stan 65m2 vo Centar - trosoben

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 апр. 10:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kat od kukja, 75m2,2spalni,pocetok Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 апр. 09:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan na Vodno

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 08:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan na Vodno,Pamorama Rezidens

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
15 апр. 15:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo kompleks Panoramika Vodno

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vodno | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • vodno во категорија Куќи/Вили
  • vodno во категорија Живеалишта
  • vodno во категорија Станови
  • vodno во категорија Станови
  • Vodno во категорија Станови
  • Vodno во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • vodno во категорија Скутер
  • Vodno во категорија Соби
  • vodno во категорија Куќи/Вили
  • vodno во категорија Дом и семејство

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации