Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 мај 16:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam namesten stan na top lokacija

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
27 мај 09:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan vo Centar na Skopje

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 5

Денес 02:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Karpos кај City Mall

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 22:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov opremen stan

Број на соби: 3,5
Вчера 21:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan vo Kapitol

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

stan 49m²

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 19:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva stan vo EASTGATE LIVING

450 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

IZNAJMUVAME UBAV, LUXUZEN STAN, VISOKI PLAFONI DO PARK, CENT

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 18:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 4

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 17:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj vo Karops 1/short stay

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar Maalo so dve spalni

350 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 17:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam namesten stan na top lokacija

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Centar

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 17:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben Polunamesten stan 55m2 Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 17:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AERODROM/Tobacco 2-Nov Dvosoben 48m2 stan-Prazen

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov.lux.3 sob.stan sogaraza Karpos Kozle Olimpiko

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Debar Maalo

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno Ureden Stan Vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Вчера 17:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno Ureden Stan Vo Kapishtec

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 17:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kompleten 3-sobenstan vo Strog Centar kaj Ramstor

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO STAN SO TRI SPALNI KAPISTEC

1 680 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Онлајн
Вчера 16:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 2 soben stan vo Centar - Skopje

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:41
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

TROSOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 16:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan od 40m2 vo Karpos 2

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

45m2 izdavanje kratok period Aerodrom

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 16:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan so 2 spalni vo Aerodrom blizu Kapitol mol

83 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
Вчера 15:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava polunamesten stan 60m2 vo Aerodrom

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 15:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 55m2 vo Avtokomanda

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 15:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Moderno ureden stan vo strog centar/Fully furnished apartmen

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 15:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan so 3 spalni sobi na bul.Asnom Aerodrom

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo blizina na Drzavna Bolnica

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM-MAJCIN DOM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan od 80m2 vo Karpos 4 kaj City Mall

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Онлајн
Вчера 15:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan na top lokacija vo Micurin

Број на соби: 1,5
Онлајн
Вчера 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno ureden stan vo Centar Univerzalna Sala

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Вчера 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Aerodrom 75m2 so 2 spalni renoviran

117 500 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE ZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2, TEHNICHKI FAKULTETI

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan vo individualna kuka

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 14:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava nov stan so garaza vo n.Aerodrom

138 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • stanovi vo gradba во категорија Станови
  • stan во категорија Станови
  • stanovi vo gradba во категорија Станови
  • stanovi vo gradba во категорија Станови
  • stanovi во категорија Станови
  • stan во категорија Живеалишта
  • stan pod kirija во категорија Станови
  • Stan во категорија Спорт и рекреација
  • stanovi во категорија Станови
  • stan vo cair во категорија Куќи/Вили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации