Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vlae,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vlae | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Влае

92 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 14:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 82m2 vo Aleksandrija Vlae

107 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan vo Vlae Garden Inn

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen so posebna spalna vo Porta Vlae

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen stan so posebna spalna vo Porta Vlae

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
14 апр. 10:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen so posebna spalna vo Porta Vlae

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
13 апр. 10:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
13 апр. 09:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namesten stan od 100m2 vo Vlae

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
13 апр. 06:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Vlae

Број на соби: 2,5
13 апр. 05:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo mini zgrada vo Vlae

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 апр. 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

DVOSOBEN STAN NA TIVKA LOKACIJA-VLAE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 апр. 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov cetvorosoben stan vo Vlae

133 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 апр. 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Vlae kaj Aleksandrija

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 апр. 09:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO VLAE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 апр. 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
09 апр. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Darma Doma izdava nov moderen stan vo Vlae !

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
08 апр. 09:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO VLAE

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 апр. 13:38 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen so posebna spalna na kraj na Vlae pocetok Gorce

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 апр. 09:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov stan Vlae

325 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
05 апр. 10:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO VLAE-ALEKSANDRIJA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
03 апр. 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Prodava 82m2 trosoben Kompletno namesten Porta Vlae

125 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
02 апр. 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan so 3 splani opremen vo Vlae

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
01 апр. 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan od 82m2 so dvorno mesto od 80m2 vo Vlae

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 апр. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan vo Vlae

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
01 апр. 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Namestena garsonjera vo Porta Vlae 32m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 1
30 мар. 18:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava stan vo Garden In 42 m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 мар. 09:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen so posebna spalna na kraj na Vlae pocetok Gorce

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 мар. 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 94m2 vo Vlae

1 500 ЕУР

Број на соби: 4
26 мар. 05:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

NAMESTEN STAN SO 3 SPALNI VO VLAE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
26 мар. 05:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NAMESTEN STAN SO 3 SPALNI VO VLAE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
25 мар. 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Garsonjera 32m2 vo P.Vlae

Број на соби: 1
25 мар. 09:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

FUNKCIONALNA GARSONJERA VO PORTA VLAE

43 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
23 мар. 15:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Porta Vlae pocetok na Gorce

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
22 мар. 08:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam luksuzen apartman za kratok i podolg prestoj

Број на соби: 3
21 мар. 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan so 1 spalna vo Vlae

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
21 мар. 09:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Влае

92 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 мар. 11:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO VLAE, ALEKSANDRIJA

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
18 мар. 05:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava stan 83 m2 trosoben

1 190 ЕУР

Број на соби: 2
16 мар. 16:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Vlae od 193m2

Број на соби: 7
14 мар. 14:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se IZDAVA STAN PORTA VLAE HROM SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2,5
11 мар. 10:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava nevseluvan stan 82m2 vo Vlae kaj Lukoil.

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
09 мар. 11:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
07 мар. 14:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO VLAE-ALEKSANDRIJA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
07 мар. 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Порта Влае

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
06 мар. 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA nov stan vo Aleksandrija -Vlae

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 мар. 12:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov dvosoben stan vo Vlae

72 500 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vlae | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vlae vlae Vlae Vlae vlae Vlae Vlae vlae Vlae vlae

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации