Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 15:52
Линк
,

VW Golf 5 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 dizel

9 700 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:19 ,

BMW 318

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

Audi A6 s Line Euro6

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:35 ,

Peugeot 307

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:52 ,

Mercedes-Benz C 200 100kw 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:21 ,

Ford Mondeo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:37 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:38 ,

BMW 525 D

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 23:57 ,

Se izdava deloven prostor

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 21:39 ,

BMW X5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 20:54 , ,

Fiat Multipla 1.6 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 17:43 ,

VW Tiguan 2.0 tdi

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:40 , ,

Chrysler 300C

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:58 ,

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 09:26 , ,

Motor 50cc 2T

1 000 EUR

Viti: 2018
19 Pri 09:05 ,

BMW 320 D -10 model 177ks

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 08:42 ,

BMW 530D

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 02:33 , ,

Land Rover Serie 88l oldtajmer

7 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Pri 02:29 ,

Citroen C3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 01:10 ,

Ford Escort

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione