Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Citroën , 22
Audi , 18
BMW , 17
Peugeot , 3
Bentley , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Masaza , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Masaza | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 18:57 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A8 4.2TDI Quatro

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Resnjë

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 18:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:52 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES-BENZ S 350d L - BURMESTER - 2018

66 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
11 Shk 17:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES GL350CDI 4matic Bluetec 7sedista

42 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 14:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kumanovë

Mercedes E350 4 Matic - moze zamena

14 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 12:00 Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Gostivar

Citroen DS4 2012 194ks ������������

8 500 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 17:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkup

MERCEDES BENZ S550 FULL OPREMA

14 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 23:37 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Gjevgjeli

Citroen C5 x7 tourer

8 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:41 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Radovisht

Audi A7 3.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 15:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Karposh

Peugeot 308 Allure

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 13:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes CL 500 Benzin 306ks 2004 ZAMENA

9 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 21:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gostivar

Audi A7 3.0 TDI quattro matrix uvoz od Svajcarija

27 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Jan 16:27 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup

CITROEN C4 1.6HDI EXLUSSIVE -12

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 18:46 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Kërçovë

Audi A8 4.2 TDI 385ks 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 17:19 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel onsignia GSI

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 06:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW Tiguan 4Motion DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 19:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW Tiguan DSG 4 Motion

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:19 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava AUDI A8 50TDI

79 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Tet 15:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Dibrë

MERCEDES BENZ CSL350 4MATIC - 2012G

25 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Golf 7 2013 2.0 TDI AUTOMATIC

14 500 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 16:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 02:57 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Çair

Bmw 530 xd full

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 08:50 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013g Avtomatik F1

9 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Korr 08:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 20:53 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Kumanovë

PEUGEOT 308 GT LINE 2.0 DISEL 181 KS

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Korr 15:28 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 19:41 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDI 115ks automatic F1 navigacija

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 19:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 1.6TDI 105ks sportline led

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Golf 7 2.0 TDI

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 17:54 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Audi A8 4.2tdi 385ks 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 21:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 23:06 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic Automatic F1 2015g

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 21:05 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Audi A8 4.2 tdi 385 ks matrix

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 03:25 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Kumanovë

PEUGEOT 308 GT LINE DIESEL 2016 181 KS

14 900 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 19:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2012g NAVI

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 22:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kavadar

Mercedes-Benz CLS 350

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 21:52 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 04:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mercedes Benz CLS 350 CDI -14*

55 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 07:06 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A8 L 4.2tdi 351ps

26 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:28 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks 2016g Manuel 6b Navi

9 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 19:31 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013 Avtomatik F1

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Gush 09:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW Passat B7 2.0tdi 140ks Euro5 2012 highline

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 13:51 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Kumanovë

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 20:10 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Çair

BMW full oprema

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 04:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes-Benz S500 long formatic

65 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Qer 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

Renault Talisman 1.6DCI 160HP 4 contorl initiale Paris16

17 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 19:16 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic Navigacia LED

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 21:36 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A8 L 4.2TDI 385KS 2015 BUSINESS CLASS

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 22:12 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic Navigacia Kozen salon

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Masaza | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • masaza во категорија Shërbime
  • Masaza во категорија Vetura | BMW | 3-серии
  • masaza во категорија Agjentë për shitje
  • masaza во категорија Vetura | Peugeot | 207
  • Masaza во категорија Makina bujqësore dhe pyllore
  • masaza во категорија Zejtarë/Artizanate
  • Masaza во категорија Punë dhe biznes
  • Masaza во категорија Mobilje për kuzhinë
  • Masaza во категорија Fitnes/Ushtrime
  • masaza во категорија Për kozmetike dhe për flokë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione