Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 мар. 22:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf 7 1.2 tsi Bluemotion 2013

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 23:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf 7 1.2tsi 2013

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
16 дек. 13:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf 5 2.0 tdi

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
08 дек. 17:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Fiat 500 1.2 51kw panorama

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 11:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Delovi golf 4 110 ka

1 111 МКД

Година: 2001
Километража: 40 000 - 44 999
18 авг. 21:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

VW Golf 5 2.0 170ks

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Porsche  ·  911  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

911 Gt3Rs

240 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: > 500 000
21 фев. 00:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf 6 1.6 105

7 990 МКД

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 19:28 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Toyota RAV 4

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 10:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Audi a3 1.9 tdi

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 00:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Chevrolet Cruze

04 мај 01:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf VI 1.2 TSI "R" 2011g 82 000km

7 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
03 мај 16:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf VI 1.2 TSI "R"

7 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
16 апр. 16:35 За Деца  ·  Играчки  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Lavirint

11 мар. 14:18 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

BMW E46 330D -01

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 18:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

VW Golf 6 1.2 TSI

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
06 мар. 08:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

VW Golf 6 1.2 tsi

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
19 фев. 06:54 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

iPhone 6s 64gb neverlock

11 000 МКД

05 ноем. 11:36 Автомобили  ·  Audi  ·  100  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Audi 100

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 01:57 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Mazda 5 6+1. 2.0 .81kilovati 110 ks.EKSTRA

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
20 септ. 21:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

VW Passat b6

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
07 апр. 17:31 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Seat izbiza vario

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 18:01 Куќи/Вили  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Kuka vo odlicna sostojba

Број на соби: 4
20 фев. 18:12 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Audi A6

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 19:47 Куќи/Вили  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Kuka vo Makedonska Kamenica

37 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
10 септ. 18:14 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

MERCEDES-BENZ ML 320 SPORT 4MATIK

9 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 22:18 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

IMT 539 -07

6 000 ЕУР

08 септ. 14:29 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

BMW 525 TDS

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации