Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 16:18
Линк
Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Magacin za izdavanje

205 ЕУР / месечно


Денес 15:05
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 ЕУР / месечно

Денес 15:05
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ченто-се изнајмува

Денес 14:03 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Deloven prostor za ordinacija

370 000 ЕУР

Денес 10:29 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR VO TC BEVERLI KAPISTEC

450 ЕУР / месечно

Вчера 17:00 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven prostor vo Centar so dvorno mesto

1 ЕУР / месечно

Вчера 12:33
Линк
Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava deloven prostor- lokal vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Вчера 12:03 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjirce/Kmal

300 ЕУР / месечно

Вчера 11:34 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava ekskluziven deloven prostor vo Vlae

750 ЕУР / месечно

Вчера 11:13 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

1 300 МКД / месечно

Вчера 10:40 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dukan vo GTC

Вчера 10:03
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava deloven prostor vo Aerodrom

360 ЕУР /

Вчера 09:41 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

TC Paloma Bjanka 23m2

200 ЕУР / месечно

22 фев. 21:42 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za vo butik

22 фев. 21:41 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za vo butik

22 фев. 17:08 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM - TC SKOPJANKA

12 000 МКД / месечно

22 фев. 16:23 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MAGACIN SO GOLEM DVOR I KANCELARII ZA IZDAVANJE

3 500 ЕУР / месечно

22 фев. 16:18 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Magacin za izdavanje

205 ЕУР / месечно

22 фев. 16:16 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MAGACIN ZA IZDAVANJE

550 ЕУР / месечно

22 фев. 15:22 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukan so deloven prostor vo Debar Maalo

350 000 ЕУР

22 фев. 14:41 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 350 ЕУР / месечно

22 фев. 14:29 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava deloven prostor vo Centar, Univerzalna Sala

1 000 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации