Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Fiat mk - Огласи за продажба на fiat автомобили!

126 , 1
500 , 6
500X , 1
Bravo , 21
Croma , 1
Doblo , 9
Ducato , 2
Fiorino , 3
Idea , 2
Linea , 1
Palio , 1
Panda , 2
Punto , 22
Scudo , 1
Stilo , 11
Tipo , 2
Uno , 7

"fiat mk" - ако вашето последно пребарување на интернет изгледаше вака, или пак ако нудите fiat автомобили за продажба од најпознатите модели од овој производител, во тој случај, Пазар3 Ви излегува во пресрет нудејќи Ви шанса за да пребарате или објавите оглас!Затоа, искористете ја фразата "fiat mk" во нашето поле за пребарување, или пак објавете оглас за продажба на fiat автомобили, и понудете го вашето fiat punto, fiat doblo, fiat panda, fiat sedici, fiat bravo, fiat 500, fiat stilo, fiat scudo, бидејќи истиот тој оглас ќе Ви помогне да стапите во контакт со голем број на продавачи!

Денес 00:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Скопjе  ·  Центар

FIAT TIPO 1.6l E-TORQ /EVO BENZIN 110KS AUTOMATIK 2017G

9 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 20:12 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Гостивар

FIAT PANDA 1.2 8V KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 19:12 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Радовиш

FIAT Fiorino Furgon 1.3 JTD so 86.000 km MK

9 799 МКД Намалена цена

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
16 мај 10:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW 2011 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
17 апр. 09:30 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Кочани

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 MJET 120 KS MAKS OPREMA MK TABLI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

FIAT DOBLO MAXI 2.0 M-JET 135 KS 925KG TOVARNO 2014 VIP AUTO

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 02:52 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Ducato 2.3 multijet 130

1 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 23:32 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Крива Паланка

Fiat Tipo 1.6 MultiJet -120HP -2018

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
14 фев. 13:44 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT DOBLO 1.4 PLIN A-TEST/FULL OPREMA/REGISTR.ZIMSKI GUMI

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 13:23 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500X  ·  Ресен

FIAT 500X 1.6MULTIJET 120KS DIZEL KAKO NOV KUPEN VO MK PRV

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
09 јан. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Кочани

Fiat 500 S 1.2hp sport

9 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 23:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
12 фев. 13:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Fiat 500 so soncev krov

10 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
19 дек. 17:05 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

Fiat Doblo cargo 1.3 mjet 90ks n1 tovarno 705kg Vip Auto

8 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 14:13 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

Top Fiat Punto 1.1 registracija do 12.01.2023

890 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
07 ноем. 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Крива Паланка

Fiat Fiorino 1.3mjet 80ks euro 6B N1 tovarno 2016 Vip Auto

7 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг. 12:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Кичево

Fiat Linea 1.4 Benzin Plin Prv sopstvenik

3 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 13:53 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Doblo MultiJet 13

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 20:39 Автомобили  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Tri komercijalni vozila Fiat Fiorino

8 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
21 фев. 23:09 Автомобили  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Куманово

Fiat Scudo 2.0hdi 120ks plateni davacki vo top sostojba

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 22:39 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Струга

Fiat 500 1.4 16V Lounge benzin 73kw 2009

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
24 апр. 11:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.6MJET 105KS 2012G.

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 11:42 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 20:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 m-jet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 23:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 21:14 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 16:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 16:57 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 12:38 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 22:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 18:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 18:32 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 18:36 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FIAT STILO 1.9 MULTIJET STAKLO REG NA MK TABLICI

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 18:20 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Doblo Maxi 1.3 MultiJet 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 ноем. 14:35 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT BRAVO SX 1.2 FULL OPREMA PLIN A-TEST

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 01:48 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat BRAVO GT 1.9JTD EXTRA Xenon Abarth

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 02:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Струмица  ·  Василево

Fiat Punto van Tovarno

2 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 јан. 04:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
28 дек. 10:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fiat Bravo 1.9 jtd multijet 2-07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек. 11:37 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

ODLICNO FIAT PUNTO 1.1 55KS -99 REGISTRIR ZAMENA

749 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 12:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Stilo

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 11:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Скопjе  ·  Карпош

FIAT STILO 1.9JTD 80KS

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 16:49 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FIAT PUNTO CLASIC 1.2

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
02 мај 11:22 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Uno  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA FIAT UNO 1.0 -01 REGISTRIRANO PLINSKI URED

950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 14:37 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Uno  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA FIAT UNO 1.0 -01 REGISTRIRANO/PLINSKI URED

999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
15 апр. 13:49 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Штип

Fiat Doblo MAXI

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 21:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Охрид

Fiat Stilo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
14 мар. 14:33 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Uno  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT UNO 1.0 FIRE PLIN A-TEST REGISTR -19 N.GUMI

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 00:10 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT PUNTO II 1.2 8V REGISTRIRANO NOVI GUMI ZAMENA

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999

Предлог: "fiat mk", "fiat punto", "fiat makedonija", prodavam "fiat 500 mk" се едни од опциите кои што можете да ги искористите за да пребарате огласи или пак за да регистрирате оглас за продажба на вашите fiat автомобили.Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на нови или половни автомобили на fiat mk?Фантастична понуда и побарувачка - автомобилите на fiat mk се несомнено едни од најмногу бараните и продаваните автомобили на нашиот сајт, а тоа е одлично и за оние кои бараат fiat автомобили, но и за оние кои нудат автомобили за продажба.Тука, вашите огласи за fiat автомобили ќе Ви донесат загарантирани купувачи на познатите модели на фиат - fiat panda, fiat punto, fiat doblo, fiat sedici 4x4, fiat 500, fiat stillo, fiat scudo и тн без притоа да се соочувате со никакви потешкотии!Респектабилен веб сајт - нашиот сајт e најпознатото огласувачко и купопродажно место во Македонија, а тоа не прави да бидеме одлични за секој еден кој што има потреба да најде или пак да продаде нешто, почнувајќи од fiat mk автомобили, разни видови на возила, па се до живеалишта, електроника, работа, инвентар за вашиот дом и семејство и се останато!Рекордна посетеност - посетеноста на Пазар3 е навистина голема, а тоа значи дека никогаш нема да помине долго време пред да бидете контактирани од заинтересирани купупвачи за вашите fiat mk автомобили, а ова, меѓу другото е и главната причина поради која луѓето го одбираат Пазар3 како место за огласување.Во ова ќе можете да се уверите и самите откако ќе објавите оглас за продажба на вашите fiat автомобили.Совети за пребарување и објавување на огласиДоколку вашата намера е да пребарате огласи, се што треба да направите е да ја искористите можноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него, да внесете фрази кои ја доловуваат вашата потреба на директен или индиректен начин - "fiat mk", "fiat punto", "fiat doblo" и сл.Откако ќе го притиснете копчето, нашиот систем ќе Ви понуди персонализирани огласи кои во целост соодејствуваат со тоа што го барате.Ако пак, вашата намера е да објавите оглас, тогаш Ве советуваме да обрнете големо внимание врз правилата за огласување но и на уредувањето на огласите.Ова подразбира пишување на кратки, јасни и доволно дискриптивни огласи почнувајќи од насловот prodavam "fiat mk" / avtomobil, главен дел во кој што ќе наведете повеќе карактеристики околу моделот - fiat punto, fiat doblo, fiat panda, fiat scudo, fiat 500, километража, година на производство и сл, и завршен дел кој што треба да го содржи вашиот телефонски број за контакт.

Слични пребарувања

fiat mk fiat mk fiat mk fiat mk fiat mk fiat mk fiat mk fiat mk fiat mk fiat mk

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации