Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Opel mk - Погледнете ја најдобрата понуда на opel возила во Македонија!

Agila , 1
Antara , 9
Astra , 91
Combo , 2
Corsa , 37
Frontera , 2
Insignia , 21
Kadett , 1
Meriva , 10
Mokka , 2
Omega , 2
Rekord , 1
Signum , 1
Vectra , 10
Zafira , 29

"opel mk" ова е една од фразите кои ги користите за да ја разгледате понудата на опел возила во Македонија, или пак, нудите opel автомобили за продажба на брз, лесен и ефикасен начин? Одлично!


Пазар3 е вистинското решение за вас, бидејќи тука ќе можете да продадете opel mk автомобили или пак да ги следите огласите во кои се нудат популарните модели на Opel - opel astra, opel corsa, opel meriva, opel tigra, opel zafira, opel mokka, opel insignia и сл!

Вчера 22:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Гостивар

OPEL ZAFIRA 2.0 BITURBO CDTI 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJACRIA

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 14:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra J - 1.7 125ks 2011 - kupena vo MK

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Скопjе  ·  Илинден

OPEL ANTARA 2.2cdti 2013 [СЕРВИСИРАНА] / КУПЕНА ВО МК

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

Opel Corsa D 1.3CDTi 75ks - 2008

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON *MOZNOST NA RATI* -10

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra H 1.7CDTi 110ks EURO 5 FACELIFT REG+SERV - 2011

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Крива Паланка

Opel Antara 2.2CDTi 163ks 132.000KM FACELIFT - 2013

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
17 апр. 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 10:06 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Кочани

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS 2011 ECOFLEX !

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 10:04 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Кочани

OPEL AGILA 1,2 BENZIN + FABRICKI PLIN 2010 GOD EXTRA !

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 10:03 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кочани

OPEL CORSA 1,2 BENZIN COSMO SPORT PACKET PERFEKTNA!

3 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 13:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

Opel Insignia Grand Sport Innovation 2.0 CDTi АТ8

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Скопjе  ·  Чаир

OPEL GRANDLAND X / 2020 / 1.5 CDTI / 96 Kw 130 Ks

21 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 90 000 - 94 999
15 апр. 23:07 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO 180 KS UVEZENO OD SVAJCARIA

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 16:44 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

ASTRA J 1.7CDTI - ODLICNA

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 10:38 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Велес

OPEL MOKKA 1.7cdti- 2014g-COSMO-ODLICNA

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 07:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

ASTRA J 1.7cdti- 2011g - ODLICNA

5 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 23:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.6CDTI 136KS INNOVATION 7-SEDISTA NAVI VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 12:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Чаир

Opel Meriva 1.3cdti od 2012

1 МКД

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
31 мар. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.2 benzin 55kw 2012

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 18:02 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

OPEL CORSA 1.5 D 100 KS NEW NAVIGACIJA KAMERA LED VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 95 000 - 99 999
20 мар. 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Крива Паланка

2008 Opel Zafira 1.9 CDTI 120 hp

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 07:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Куманово

Opel Astra GTC 1.9 cdti 150KS COSMO

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 22:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO 180 KS UVEZENO OD SVAJCARIA

7 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
13 мар. 11:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel insignija

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
11 мар. 00:06 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Гостивар

OPEL CORSA D 1.4 I KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 08:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Радовиш

Opel Astra H 1.7 tdci vo odlicna sostojba

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 20:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTI 131KS COSMO/NAVI MOZNOST NA RATI-2010

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 2.0cdti 170hp business edition

16 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
20 јан. 14:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti 136hp automatic

14 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti 136hp elegance

18 600 ЕУР

Година: 2021
Километража: 60 000 - 64 999
09 јан. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6dti 136hp

14 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 13:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

Opel Corsa D 1.2Benzin (A-TEST PLIN) REG+SERV - 2007

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 21:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA K 1.6CDTI 110KS. EURO6 *PRIVILEGE*

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
03 јан. 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports tourer 1.6d ecotec 136hp

14 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 18:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Тетово

Opel zafira

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек. 13:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia grand sport berline 1.6cdti 136hp

15 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
22 дек. 14:08 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia Sports-Tourer 2.0cdti 140hp

8 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 13:03 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti ecotec 110hp

13 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 22:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra 1.4

2 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 22:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 09/2024*SERVISIRAN

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 20:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO BENZIN 140KS 2020 GOD ATOMATIC KUPEN MK

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 70 000 - 74 999
23 септ. 12:16 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. EURO5 (FACELIFT 2013)

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Zafira 2.0dizel 16 ventila turbo 2000

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
15 јун. 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

Opel Corsa 1.2 i 70ks euro-6b 25.000km ne e uvoz Vip Auto

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
07 јун. 05:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Кавадарци

Opel Mokka X Inovation 1.6 CDTI 136ks avtomatik 2017

16 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 21:12 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Corsa 1.3CDTI 95KS navigacija 115G serija Opel 2012

5 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 09:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra H 2008 benzin 1.4 i 66kw ili 90ks

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999

Интересен податок: "opel mk", "opel corsa mk", "opel astra mk" спаѓаат во групата на најактуелни и омилени избори за пребарување на автомобили произведени од opel во оваа категорија на Пазар3!


Кои се причините за популарноста на "opel mk" на нашиот сајт?


Докажан бренд - Opel е еден од водечките лидери во автомобилската индустрија, а голем дел од возилата се употребувани од страна на илјадници возачи во Македонија.


Па, оттаму, не е ни чудно зошто "opel mk" често се користи за пребарување на огласи од страна на голем број на посетители на нашиот сајт.


Одлични модели - германкиот производител Opel е познат и по своите одлични модели како opel astra, opel corsa, opel meriva, opel tigra, opel zafira, opel mokka, opel insignia, кои впрочем се и првиот избор на навтомобили на голем број на возачи.


За ваша среќа, на нашиот сајт, Вие ќе можете да ги пронајдете токму овие модели, или пак да објавите огласи за продажба на автомобили кои ќе допрат до огромен број на посетители.


Фантастични перформанси - брзината, издржливоста, комфорот и сигурноста која ја нудат возилата на Opel се можеби и најголемата причина поради кои луѓето користат клучни зборови како "opel mk" во насловите на огласите или пак во полето за пребарување.


Тоа е сосема нормално, бидејќи Вие ќе можете да поминете стотици илјади на километри без притоа да трошите залудно време во поправки, доколку, се разбира, се грижите за вашето возило.Како правилно да пребарувате или објавувате огласи?


Ако вашата цел е да пребарате огласи, тогаш, Пазар3 Ве советува да ја искористите функционалноста која што ја нуди полето за пребарување, а во него, впишете фрази кои директно или индиректно ја опишуваат вашата потреба - "opel mk", "opel avtomobili", "opel" и тн.


При притискање на копчето, нашиот систем ќе Ви прикаже персонализирана понуда на огласи кои во целост ги исполнуваат вашите критериуми.


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи, потребно е да внимавате на:


Уредување на огласи - ова треба да биде секогаш вашиот фокус, бидејќи само добро уредените огласи ќе Ви овозможат брза продажба на вашите opel mk автомобили, но и на се останато - живеалишта, електроника, препарати за вашиот дом и семејство, и тн.


Правила за огласување - објавувањето на огласи кои во целост ги исполнуваат пропишаните правила за огласување на Пазар3, ќе Ви помогне да избегнете да бидете санкционирани од страна на администраторите на нашиот сајт.  • opel mk во категорија Автомобили | Opel | Vectra
  • opel mk во категорија Автомобили | Opel | Corsa
  • opel mk во категорија Автомобили | Opel
  • opel mk во категорија Автомобили | Opel | Astra
  • opel mk во категорија Автомобили | Opel | Zafira
  • opel mk во категорија Автомобили | Opel | Insignia
  • opel mk во категорија Возила
  • opel mk во категорија Автомобили | Opel
  • opel mk kosa bezin во категорија Автомобили | Opel
  • opel mk во категорија Автомобили | Opel | Antara

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации