Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Seat , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
BMW , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Opel , 1
Suzuki , 1
Fiat , 1
Daewoo , 1
Renault , 1
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 дек. 08:01 Претпријатие ,

Peugeot 4007 2.2 HDI 4x4 navi koza xenon 2009 MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 08:01 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km tekna 2010 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 07:55 Претпријатие ,

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 NAVI KOZA XENON - 09.MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 07:51 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km tekna 2010 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 19:57 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 17:31 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 16:43 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks elegance navi pdc 2008 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 16:42 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220d w213 195ks avantgarde sport 2017 MT Auto

36 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
30 ноем. 16:42 Претпријатие ,

Mazda CX-7 2.2 D 175ks 4X4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 16:37 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 16:36 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 16:35 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 16:29 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC COPA - 12..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 16:29 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TFSI 200ks navi avtomatik 2009 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 16:26 Претпријатие ,

VW Golf 1.9tdi 105ks klimatronik nov 2006 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 16:22 Претпријатие ,

VW Golf 1.6tdi 105ks bluemotion 139.000km navi 2012 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 16:22 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo koza 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 16:13 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 16:04 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 16:03 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 15:21 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks highline navi full 2010 MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 22:42 ,

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 20:19 ,

PRODAVAM GOLF 5 1.6 FSI 85 KW SO FUL OPREMA FABRIKA

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 19:03 ,

VW GOLF GL - MK3

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 19:01 ,

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 14:25 ,

Prodavam Golf 4 GTI / Продавам Голф 4 GTI

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 23:47 ,

prodavba na golf 6 1.6 tdi 120 ks

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 23:27 ,

Prodazba na Golf 6

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 18:26 ,

Golf 6

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
26 јан. 14:01 Претпријатие ,

Golf 6

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 22:30 ,

Se prodava Golf 4 1.9 tdi

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 05:38 ,

071-803-009

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 19:49 ,

GOLF 7 2015 CUP EDITION

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 23:40 ,

Se prodava golf4 cabriolet moze zamena so moja dop

1 400 МКД

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 ноем. 08:59 ,

VW Golf 6 2.0 maksimalno opremen

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
30 окт. 08:39 ,

VW Golf 3 -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 11:10 ,

VW GOLF 7 1.6TDI 2014GOD...ALEK.PRODADEN

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
12 септ. 19:18 ,

VW GOLF 5 -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:29 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 септ. 20:19 ,

VW Golf 5 , 1.9 TDI 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 00:06 ,

GOLF 6 TDI 2.0

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 19:30 ,

Se prodava Golf 4 Havarisan na Delovi

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 19:31 ,

VW Golf 5 1.4 16v plin benzin

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 23:32 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 11:26 ,

VW GOLF 5, 2.0 TDI 173KM 6 BIRZINA KOZNO -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 21:21 ,

VW Passat 2.0 Tdi odliçna sostojba

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 17:58 ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 23:36 ,

VW Golf

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 08:49 ,

VW Golf 1.9 tdi 90ks

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 01:08 ,

Mercedes-Benz ML 350 blutec

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 5 golf 7 Golf 5 golf 5 golf golf golf golf 3 golf 7 Golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации