Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:24
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Штип

Peugeot 2008 1.5 BlueHDi Allure Virtual Navi

19 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 15:39
Линк
Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Штип

VOLVO FH EEV


Вчера 15:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Штип

Mercedes-Benz C 220d 200hp + 20hp mild hybrid 2021

53 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 09:24
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Штип

Peugeot 2008 1.5 BlueHDi Allure Virtual Navi

19 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 15:43 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Штип

Одлично зачуван C5

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 14:17 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Ducati  ·  Panigale  ·  Штип

DUCATI PANIGALE 899

9 000 ЕУР

19 фев. 11:31 Автомобили  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Штип

Fiat Qubo- 2013 godina

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 22:22 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Штип

Renault CLIO 1.5dci Neuvezuvana

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 09:23
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra H

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 02:23
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Штип

Volkswagen Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 20:10 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Штип

Land Rover Discovery 3

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 18:13
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Штип

VW POLO

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 15:39 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Штип

VOLVO FH EEV

12 фев. 15:15
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Штип

MERCEDES A180 CDI - ELEGANCE

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 00:43 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Штип

PORSCHE Cayenne 4.2D SPORT

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 13:40 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Штип

Продавам автомобил

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
10 фев. 10:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Штип

VW Beetle 2.0 TDI Fender Edition

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 10:28 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Штип

BMW 530d M model G30

35 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 10:24 Автомобили  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Штип

PORSCHE PANAMERA 4S DIESEL 421 KS

67 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
10 фев. 10:16 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Штип

AUDI Q5 4.0 TDI S-LINE QUATRO DIGITAL PANORAMA

36 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 10:11 Автомобили  ·  Audi  ·  Друг модел  ·  Штип

AUDI Q8 5.0 TDI QUATRO S-LINE MATRIX 22 INCH

75 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев. 10:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Штип

Volkswagen Passat 1.6 TDi R-line Aut. Virtual LED-Xenon Navi

25 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев. 10:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Штип

VW TIGUAN 2.0TDI R-LINE DIGITAL DSG7

31 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
10 фев. 09:53 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Штип

CITROEN C3 1.6 HDI Blue Feel

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
10 фев. 09:48 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Штип

CITROEN C 3 1.5 HDI 75KW 6 SPEED NAVI NAJFULL

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
10 фев. 09:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Штип

VW ARTEON 2.0 TDI R-LINE DIGITAL NAJFULL

31 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
10 фев. 09:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Штип

VW ARTEON R-LINE DIGITAL PANORAMA AMBIENT

27 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев. 09:24 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Штип

BMW 520 d M paket alcantara led navi

34 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
08 фев. 17:02 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Штип

Bmw E46 320 136ks

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 15:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Штип

VW Golf 6

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 19:56 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  Deutz-Fahr  ·  Drug model  ·  Штип

POLOVNI TRAKTORI

1 МКД

07 фев. 19:44 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Штип

Audi A4 S-line

1 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 08:57 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Штип

Audi A6 Avant Sport Line 40tdi S-Tronic Automatic

43 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
04 фев. 01:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 2004 74kw 101ks

2 700 МКД Намалена цена

02 фев. 17:15 Автоделови и Опрема  ·  Резервни делови  ·  Штип

Kais Klinasti Dayco

600 МКД

02 фев. 13:25 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Штип

Audi A6 2.7 V6-TDI

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
01 фев. 18:47 Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Штип

Se prodava skuter

1 100 ЕУР

31 јан. 19:25 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Штип

Renault CLIO 1.5dci Neuvezuvana

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации