Македонски | Shqip | English |
09 авг. 21:24 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Bora 2.0 -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 19:11 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 6 -09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
04 авг. 17:08 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A6 quatro -07

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 11:37 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Ka 1.3 -02

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 65 000 - 69 999
15 јул. 16:09 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes A clasa 170 -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 02:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320 -06

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 19:05 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Polo 1.0 benzin -98

1 170 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
29 јун. 23:15 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 4 TDI 1,9 so 110ks Caractere Design -99

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 02:28 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Seat Leon 2.0 tdi -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 12:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes A140 -00 povolna cena

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 01:01 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Passat -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 00:33 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Renault Megane -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 00:13 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Passat -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 17:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

PEUGEOT 206 1.1i -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 15:55 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Seat Leon -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 19:03 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Alfa Romeo 156 1.9 Dizel -99

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
30 мај 21:39 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Monterey 3.5 benzin -00

6 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 16:14 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 14:56 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A6 quatro -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 17:46 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Vectra 1.7d -91

630 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 22:25 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Seat Arosa 1.4 tdi -00

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 22:50 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Honda Civic coupe 1.6 benzin esei -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 21:51 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Daewoo Matiz -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
19 мар. 15:28 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat Uno 1.7D -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 12:49 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford C-Max -04

4 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 19:02 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf -02

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 05:22 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320d -99 so super dobra sostojba

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 23:11 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320d -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 20:52 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 4 -99

3 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 16:29 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 316 -96

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 14:25 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320D -00

4 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток