Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stanovi,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stanovi | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 12:17
Линк
Станови  ·  Охрид

Novi stanovi 2024 Ohrid

1 450 ЕУР

Број на соби: 2

17 мај 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi vo gradba vo Bejbunar Lamela 11-12

1 МКД

Број на соби: 3
13 мај 12:17 Станови  ·  Охрид

Novi stanovi 2024 Ohrid

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
03 мај 09:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
18 апр. 21:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Novi stanovi

Број на соби: 2
18 апр. 21:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stanovi do breg na ezero

2 300 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 11:40 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Ohrid vo novogradba

Број на соби: 3
03 апр. 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

novi stanovi

1 430 ЕУР

Број на соби: 2
28 мар. 00:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

novi stanovi 45 i 50m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
11 мар. 07:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 450 ЕУР

Број на соби: 1,5
03 мар. 02:04 Станови  ·  Охрид

Се продаваат нови станови:гарсоњера, еднособни

1 ЕУР

Број на соби: 2
24 јан. 15:58 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
21 дек. 05:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Najubava lokacija Biljanini Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
12 дек. 17:36 Станови  ·  Охрид

Stanovi na ul Partizanska

Број на соби: 2
04 дек. 22:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi vo gradba

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
22 ноем. 15:24 Станови  ·  Охрид

NOVI STANOVI PRVA LINIJA NA EZERO

2 100 ЕУР

Број на соби: 2
20 ноем. 21:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Novi stanovi vo Centar

Број на соби: 2
20 ноем. 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Atraktiven stan vo centar

1 ЕУР

Број на соби: 2
16 ноем. 01:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris dva stanovi vo gradba

1 450 ЕУР

Број на соби: 3
10 ноем. 21:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

novi stanovi vo centar

Број на соби: 2
18 окт. 13:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Imperija Stanovi do breg na ezeroto

Број на соби: 2
08 окт. 00:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Novo vselivi stanovi od 46 do 104m2

Број на соби: 2
14 септ. 13:58 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Biljanini Izvori - 45m2 i 50m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
30 авг. 22:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOV NA EKSLUSIVNO MESTO VO OHRID

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
24 авг. 08:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stanovi vo gradba

Број на соби: 2
Површина: 50
18 авг. 21:57 Станови  ·  Охрид

Dvosobni Apartmani vo centar

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
09 авг. 12:07 Станови  ·  Охрид

Stanovi za prodazba

Број на соби: 2
25 јул. 17:02 Станови  ·  Охрид

Iznajmuvame Dvosobni stanovi vo Centar

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
08 јун. 13:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs nov stan 60m2 na 3 kat so lift vo strog centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
09 мај 22:13 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Ohrid

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 мај 22:15 Станови  ·  Охрид

stanovi naselba bejbunar

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
03 апр. 09:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Ohrid strog centar novogradba 44m2 48m2 i 17m2

1 900 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stanovi | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации