Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Скопjе , 860

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mida,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mida | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 21:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kupuvam NOV PRAZEN stan ZA 1.500, EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
18 апр. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2, MIDA

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 апр. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben novoopremen stan vo Mida Compleks

Број на соби: 3
Површина: 90
08 апр. 15:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2, MIDA

22 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
02 апр. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOSH 2, MIDA

420 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 200
27 мар. 08:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2, MIDA

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 мар. 13:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUX DUPLEX VO KARPOSH 2 KOMPLEX MIDA

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
14 мар. 11:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2, MIDA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
11 мар. 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2, MIDA

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 фев. 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Karposh 2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 фев. 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Karposh 2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 фев. 11:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cetvorosoben vo Karpos 1 (MiDa Complex)

1 750 ЕУР

Број на соби: 4
01 фев. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Karpos 1 (Mida Complex)

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
31 јан. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ULTRA LUKS STAN KAJ MIDA

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 170
25 јан. 09:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Karposh 1

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 јан. 09:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Karposh

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 јан. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 - MIDA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
10 јан. 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava trosoben stan vo Karpos 2, Mida

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 јан. 12:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan- Karpos 2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 јан. 11:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 - MIDA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
03 јан. 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten trosoben kaj MIDA -Karpos 2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
29 дек. 13:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kompleks Mida

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
25 дек. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 BLIZU MIDA

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 дек. 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava cetvorosoben stan luksuzen stan vo Mida

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
19 дек. 14:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Luksuzen stan vo kompleks Mida

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
19 дек. 13:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan vo kompleks Mida

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
18 дек. 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxurious three bedroom apartment in Karpos 2 - MIDA

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
18 дек. 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

MODEREN DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 1, MIDA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 дек. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cetvorosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Број на соби: 4
Површина: 100
18 дек. 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prazen stan kancelarija 130m2 - Karpos 2 do MIDA

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
12 дек. 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO KARPOSH 2 KAJ MIDA

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 дек. 10:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 4-sob namesten stan vo Karposh 2

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
06 дек. 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO KARPOSH 2 - MIDA

2 200 ЕУР

Број на соби: 4
05 дек. 13:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Darma Doma izdava luks 4_soben stan vo Karpos 2, Mida !

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
05 дек. 12:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava moderno ureden stan vo kompleks Mida

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
27 ноем. 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 126m2 vo Karposh 2 - MIDA

2 200 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
26 ноем. 22:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

KUPUVAM NOV PRAZEN STAN ZA 1.500,EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 100
24 ноем. 19:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

KUPUVAM NOV STAN ZA 1.500,EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 100
09 ноем. 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Kompleks Mida

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 ноем. 10:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOV LUKSUZEN STAN VO KARPOS 2 MIDA

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 окт. 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Karposh 2,

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 окт. 11:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ДАРМА ДОМА izdava nov 3_soben stan vo Karpos 2 kaj Mida

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
25 окт. 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOSH 2, MIDA

Број на соби: 3
Површина: 60
20 окт. 18:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva Polunamesten Stan vo Kompleks Mida

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 окт. 11:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo Karpos 2 kaj Kompleks Mida

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
16 окт. 09:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan od 69m2 Kompleks Mida vo zgrada na Adora

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mida | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

mida motors mida Mida Mida miDA mida mida mida motors mida motors mida

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации