Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор prodazba,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: prodazba | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 16:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5

Денес 12:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Na prodazba stanovi vo gradba vo Taftalidze 2

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 08:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 08:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 16:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5
Вчера 10:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
23 фев. 11:55
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 14:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo gradba od 96m2 vo Centar

Број на соби: 4
22 фев. 11:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NUDIME 20.000eu NA AGENT! za prodazba na fabrika!

340 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
21 фев. 10:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

FUNKCIONALNA GARSONJERA VO PORTA VLAE

40 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
21 фев. 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CETIRISOBEN STAN VO CENTAR,GRADSKI PARK

1 890 ЕУР

Број на соби: 4
20 фев. 11:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicna kuka na ul. Kozle, povolno!

255 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 фев. 11:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN 42M2 STAN VO NASTEL -TAFTALIDZE

96 500 ЕУР

Број на соби: 2
18 фев. 18:11
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodazba na 3 soben nov stan vo Centar vednas vseliv

1 720 ЕУР

Број на соби: 3
15 фев. 13:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za prodazba vo Debar maalo

Број на соби: 2
14 фев. 13:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na novi stanovi kaj FON I salonot na Mercedes

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 фев. 13:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodazba na stan vo Hrom

Број на соби: 5
Површина: 140
05 фев. 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA STAN 69-TOPANSKO POLE- TOP CENA

45 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
03 фев. 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

odlicen stan vo Skopje,Taftalidje 1 na 1 kat so 2 spalni

155 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
02 фев. 08:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za prodazba vo Kozle

Број на соби: 3
02 фев. 07:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stanovi za prodazba vo Kozle

Број на соби: 2
Површина: 30
01 фев. 15:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stanovi po najdobra cena

Број на соби: 2
Површина: 50
01 фев. 15:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi vo centarot na Skopje

Број на соби: 2
01 фев. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo Centar

Број на соби: 3
01 фев. 11:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stan so prostor za dogovor

75 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
31 јан. 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA PLAC SO KUKA -CRNICHE-TOP LOKACIJA

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
29 јан. 12:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

104m2 prodazba Kisela Voda

1 ЕУР

Број на соби: 4
25 јан. 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na stanovi od 55m2 vo Gjorce

950 ЕУР

Број на соби: 2
23 јан. 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR GRADSKI ZID STAN 90M2

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
15 јан. 04:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za prodazba vo Kozle

Број на соби: 2
Површина: 30
14 јан. 04:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

stan Kozle za prodazba

Број на соби: 2
Површина: 30
12 јан. 09:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

TAFTALIDZE 2 87M2 PRIZEMJE SO DVOR

1 590 ЕУР

Број на соби: 1
12 јан. 07:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

stan za prodazba Kozle

Број на соби: 2,5
10 јан. 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA STAN 47 M2 2SPALNI -NARODNA BANKA

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
06 јан. 21:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

315 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
27 дек. 18:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena prilika Diamond Garden Stan Prodazba

Број на соби: 3
25 дек. 09:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA NOV STAN 78 M2-3 SPALNI -TAFTALIDZE 2

1 600 ЕУР

Број на соби: 4
22 дек. 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA NOV STAN 64 M2-TAFTALIDZE 2

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
21 дек. 13:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Investirajte vo iznajmen imot

Број на соби: 5
21 дек. 08:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOV STAN 44 M2 HROM

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 дек. 16:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan Taftalidze 2 140m2

1 750 МКД

Број на соби: 3
Површина: 140
19 дек. 09:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Spoeni apartmani Centar kaj Hotel Park 300m2

2 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
18 дек. 10:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

PENTHOUSE CENTAR 49m2

2 200 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување prodazba | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации