Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina | Radovisht

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Radovisht , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Radovisht ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:16
Линк
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Radovisht

Bmw s1000r

12 500 EUR Намалена цена


Sot 11:16
Линк
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Radovisht

Bmw s1000r

12 500 EUR Намалена цена

Dje 12:23 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Radovisht

4x4 UAZ Patriot Pikap 2.2 Dizel

9 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 17:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  BMW  ·  F series  ·  Radovisht

BMW F 900 R Sport -2021

9 600 EUR

28 Shk 13:19 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Radovisht

SEAT IBIZA

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 20:14 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Radovisht

Ford s-max 7 sedista

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:54 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Radovisht

Ford mondeo

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 09:34 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Radovisht

СЕ ПРОДАВА - ОPEL CORSA

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Shk 21:52 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pjesët rezerve  ·  Radovisht

Skanija

4 500 EUR

15 Shk 17:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Radovisht

HONDA CBF 600

4 500 EUR

14 Shk 16:53 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Hunter  ·  Radovisht

UAZ Hunter Expedition + Tuning 2.7i LPG

21 EUR Намалена цена

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 13:37 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Radovisht

LAND ROVER DISCOVERY 3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Radovisht

Mercedes-Benz E 200 w211

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Radovisht

VW Passat 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 08:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Radovisht

Opel Astra H 1.7 tdci vo odlicna sostojba

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 14:56 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Radovisht

Iveco kiper

4 000 EUR Намалена цена

31 Jan 11:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Radovisht

Felni bandazi 15-ki 4*108

120 EUR

31 Jan 11:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Radovisht

SBC pumpa Mercedes

300 EUR

30 Jan 14:57 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  TGX  ·  Radovisht

MAN TGX

1 EUR

30 Jan 13:10 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Radovisht

Audi A4 2.0tdi 177ps quattro

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 13:08 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Radovisht

Bmw x5

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 13:33 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Radovisht

Se prodava Iveco Daily

22 Jan 10:46 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  XF  ·  Radovisht

DAF XF105

22 Jan 10:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Radovisht

Audi A6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 19:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Radovisht

Prodava se mercedes vito 180

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:41 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Radovisht

Audi A7 3.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 04:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Radovisht

BMW 320 1999

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 20:54 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Radovisht

BMW X5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Radovisht nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione