Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:10
Link:
, ,

BMW f10 530 redizajn 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:05
Link:
, ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 14:53
Link:
, ,

Fiat 500 Abarth 2008

8 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 14:05 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 AVANTGARDE

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 , ,

Mercedes-Benz ML odlicen

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 , ,

Toyota RAV 4

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

17 499 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:10
Link:
, ,

BMW f10 530 redizajn 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:02 , ,

Peugeot 206 plin benzin atestiran

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:34 , ,

VW Polo 2007 benzin so 60.000km

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 , ,

Daewoo Espero 2.0 115ks 140.000km prv sopstvenik

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi -01

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 , ,

Audi A6 2.0 TDI

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:43 , ,

BMW X1 2.0 105kw -11

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38
Link:
, ,

Mercedes Benz E 200

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:20 , ,

Audi Quattro 3.0

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:08 , ,

Alfa Romeo 159 1.9 jtd 150ks Neuvezuvana

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:24 , ,

Jaguar XJ 3.0 275 ks Premium Luxury neuvezena

29 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:37 , ,

Audi A7 Quattro 3.0 272hp 2x S Line -16

46 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:05
Link:
, ,

Mercedes-Benz C class 220CDI avantgarde

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:05
Link:
, ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:31 , ,

Dacia Logan - 1.6 MPI

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:13 , ,

MINI Cooper D 2009

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:13 , ,

BMW 320D 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:08 , ,

BMW 320D 2006

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:55 Shitorja , ,

Audi A4 2.0 tdi allroad 4x4 dsg 7 brzini 177ks

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:31 , ,

BMW 530 d -04

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione