Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:25
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat Tipo 1.4 - 2020 KAKO NOVA

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 17:42
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Centar

Опел Астра

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 16:42
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes C200 4Matic 2019

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 09:18 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkup  ·  Centar

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:18 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Centar

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Golf 5 TDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Gumi za Range rover sport

500 EUR

Dje 18:35 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Centar

Kia ceed 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:43 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkup  ·  Centar

Land Rover Discovery 3

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:45 Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Centar

Honda Accord 2.0 / 156 KS - PLIN / BENZIN

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:25
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat Tipo 1.4 - 2020 KAKO NOVA

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:25
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat TIPO 1.4 2020 KAKO NOVO

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:45 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:24 Vetura  ·  Shkup  ·  Centar

Otkup na avtomobili

23 Shk 22:34
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Centar

Renault Megane 2017

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 18:54 Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

19 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 15:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

PASSAT 2.0TDI HIGHLINE DSG 120.000km PRVA REG. 2017 NEUVEZEN

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 14:53 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Renault Megane

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 14:52 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam PEUGEOT 3008 2.0 tdci 163ks hibrid Avtomatik

1 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 11:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes-Benz GLA 200 dizel 2014

19 500 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 03:53
Линк
Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo Giulietta

16 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 00:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

Zimski gumi 16' komplet so bandazi

250 EUR

22 Shk 18:36 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Centar

Opel Astra J 2.0CDTi 160ks COSMO/XENON/NAVI FACELIFT - 2013

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 17:42
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Centar

Опел Астра

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 16:42
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes C200 4Matic 2019

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Shk 16:42 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Centar

Opel Corsa C

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 10:42 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Shkup  ·  Centar

Range Rover

65 000 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:35 Vetura  ·  Citroën  ·  C-Elysée  ·  Shkup  ·  Centar

CITROËN C-ÉLYSÉE 1560 cm3 HDI 98 HP/73kW

12 599 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 10:31
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Peugeot 308 1.4 benzin neuvezeno

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 10:21 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkup  ·  Centar

Range Rover Sport 3.0 HSE

39 990 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 09:47 Vetura  ·  Nissan  ·  Almera  ·  Shkup  ·  Centar

Nissan Almera 1.6 ,73kw ,1995

750 EUR Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 09:41
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Shk 20:05 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Centar

Opel meriva B

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 16:33 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris 1.33 terra 2018 kupena vo toyota mk 83 000

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Shk 16:07 Vetura  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Shkup  ·  Centar

Opel Grandland X - неувезуван, прв сопственик

18 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Shk 11:19 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

FORD FOCUS 1.5 TDCI, Dekemvri 2018, DIZEL, 1500cc, 70 KW!

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Shk 10:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Audi A3 sedan

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Shk 08:58 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo 1.9 JTD 150ks

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 23:18 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Meriva B 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:26
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Centar

SEAT LEON

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:58 Vetura  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Shkup  ·  Centar

HYNDAI ELANTRA BENZIN PLIN 40000km IMA I GARANCIJA

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Shk 14:07 Vetura  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkup  ·  Centar

Peugeot 107 benzin vo odlicna sostojba - HITNO

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 13:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkup  ·  Centar

Za prodavanje Mercedes E klasa

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 12:30 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Centar

PRODAVAM BMW X5 M50 400ks X-drive

86 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Shk 12:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Mercedes E200 74.000 km

21 000 MKD

20 Shk 11:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Мерцедес Караван Дизел

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 09:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Shkup  ·  Centar

KYMCO Xciting S400

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione