Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Vivax klimi - Огласи за продажба на клима уреди од Vivax!

ACP , 29
Drug model , 63

Нудите vivax klimi за продажба, и сакате за кратко време да бидете контактирани од потенцијалните купувачи? Или пак, во потрага сте по клима уреди од vivax во нова или половна состојба чиј цени се тотално во склад со вашиот буџет? Вие сте на вистинското место!


Започнете со пребарување на огласи за vivax klimi, или пак, објавете оглас за продажба на клима уреди од vivax и понудете ги моделите за продажба, а останатото препуштете ни го на нам и на големата популарност на нашиот сајт, бидејќи ние ќе направиме се за да вашата желба биде реализирана што е можно побрзо!

19 ноем. 05:09 Грејни тела и Клима уреди , Штип

Dve Klimi

10 000 МКД

31 окт. 08:27 Грејни тела и Клима уреди , Куманово

prodavam klima

25 000 МКД

25 авг. 11:01 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

Klima ured

5 000 МКД

14 авг. 11:46 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Бутел

Klima ured VIVAX

7 000 МКД Намалена цена

05 фев. 18:29 Грејни тела и Клима уреди , Гевгелиjа , Гевгелија

Podno greenje za pod tepih

1 200 МКД

30 дек. 14:44 Грејни тела и Клима уреди , Тетово

Klima Vivax 3.5kw

4 000 МКД

06 дек. 16:37 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Аеродром

VIVAX inverter

12 ноем. 12:55 Грејни тела и Клима уреди , Велес

Klima split sistem

5 000 МКД

26 јун. 16:04 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Шуто Оризари

Klima vo odlicna sostojba

400 ЕУР

09 апр. 14:57 Грејни тела и Клима уреди , Струга

Mobilna klima

250 ЕУР

23 јан. 20:36 Грејни тела и Клима уреди , Валандово

Plinska pecka

3 000 МКД

03 јул. 14:05 Грејни тела и Клима уреди , Куманово

Klima Vivax

2 500 МКД

07 ноем. 19:20 Грејни тела и Клима уреди , Тетово

shiten

08 септ. 13:00 Грејни тела и Клима уреди , Куманово

Prodavam gusan sporet na drva i termo 6ka

6 000 МКД

22 авг. 22:46 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Аеродром

klima vivax

7 000 МКД

21 авг. 10:49 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Аеродром

klima Vivax 3.5

7 000 МКД

10 авг. 08:29 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava Klima Ured

120 ЕУР

27 јул. 19:48 Грејни тела и Клима уреди , Прилеп

VIVAX 3.5 kw acp-12ch35

6 000 МКД

24 јул. 16:32 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Бутел

Klima

250 ЕУР

Интересен податок: "vivax klimi", "vivax" се едни од најчестите фрази кои што луѓето ги користат во оваа категорија на Пазар3, а тоа на најдобра начин ја отсликува популарноста на брендот, но и на огромната понуда и побарувачка која што постои на нашиот сајт!Зошто постои толкава понуда и побарувачка за vivax klimi на Пазар3?


Популарен бренд - хрватскиот производител vivax постои на пазарот уште од 2004 година, а оттогаш, па до денеска, овој бренд се здобил со многубројни позитивни критики во поглед на производите кои што ги произведува - телевизори, бела техника, мобилни телефони, таблети и се разбира, познатите vivax klimi кои што се многу популарни во Македонија.


Квалитетен перформанс - сопствениците на vivax klimi го имаат веќе почувствувано квалитетот кој што гио нудат речиси сите клима уреди на овој бренд, без разлика дали сстанува збор за инвертер клими или пак за стандардни клими.


За ваша среќа, на Пазар3 ќе можете да контактирате некои од продавачите кои ќе можат да ви понудат одлични vivax klimi кои би го направиле вашиот дом далеку по пријатно место за живеење во текот на сите 4 годишни времиња!


Одлични цени - она по кое што vivax klimi се издвојуваат од останатите б рендови на пазарот, се должи и на фактот што тие нудат одличен квалитет имајќи ја предвид цената која што ја плаќате.


Впрочем, вие добивате и многу повеќе од тоа!Совети за пребарување и објавување на огласи


Пребарувањето и објавувањето на огласи на Пазар3 е прилично лесен и едноставен процес кој што бара од вас само еден клик, но, за да ја зголемите ефикасноста, Ве советуваме да обрнете внимание на следниве работи:


На пример, доколку пребарување огласи, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, а во него да внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "vivax klimi", "vivax", "inverter klimi" и сл.


Откако ќе го сторите тоа, нашиот систем ќе Ви прикаже огласи кои во целост ги исполнуваат критериумите со кои барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за продажба на vivax klimi, во тој случај Ве советуваме да обрнете внимание на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и се разбира, практикувајте да прикачувате фотографии од сите оние модели кои ги продавате.


На овој начин, Вие значително ќе ги зголемите шансите за продажба на вашите vivax klimi.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации