Македонски | Shqip | English |
12 дек. 01:26 Автомобили , Струмица , Ново Село

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 23:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Audi A5 3.0 cdi V6 3xSline 19 zoll Full

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 22:07 Автомобили , Струмица , Ново Село

Audi A4 1.9

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 21:14 Автомобили , Струмица , Ново Село

Lada 110

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 15:36 Автомобили , Струмица , Ново Село

Austin 1300

4 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
21 окт. 15:32 Автомобили , Струмица , Ново Село

Volkswagen Tiguan -13

14 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
22 септ. 20:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Mondeo

30 000 МКД

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Uno dizel

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 12:38 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Focus 1.8 TDI -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг. 11:22 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Zafira

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
13 авг. 11:18 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Zafira

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
06 авг. 01:41 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Grande Punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 00:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Stilo 1.8 benzin -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 18:33 Автомобили , Струмица , Ново Село

Audi A4

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 20:01 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 320d moze i zamena

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 18:25 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 18:24 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Mondeo so broblem na menjacot

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 15:16 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 06:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Hyandai Galloper

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 01:17 Автомобили , Струмица , Ново Село

Dacia Nova -00

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
09 мај 20:23 Автомобили , Струмица , Ново Село

Daihatsu Terios -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 15:15 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 318

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток