Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 мај 19:49 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Струмица  ·  Ново Село

Jacouse Lemans

4 000 МКД

16 мај 05:16
Linku:
Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mazda

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 16:38 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mazda

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 10:03 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mercedes-Benz A 150 avtomatik 2005

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 07:54 Земјоделски животни  ·  Струмица  ·  Ново Село

Par pauni

200 ЕУР

22 мар. 17:50 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Струмица  ·  Ново Село

Se prodava Mazda 2

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
10 мар. 21:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mazda 2

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
31 јан. 18:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Струмица  ·  Ново Село

Opel Zafira 1.9

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан. 15:36 Моторцикли (над 50cc)  ·  Со четири тркала/ATV  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Струмица  ·  Ново Село

Atv 4×4

2 500 ЕУР

17 јан. 18:51 Моторцикли (над 50cc)  ·  Со четири тркала/ATV  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Струмица  ·  Ново Село

Atv 4×4

2 500 ЕУР

17 јан. 18:34 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Струмица  ·  Ново Село

Chevrolet Orlando

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
05 јан. 04:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Струмица  ·  Ново Село

MERCEDES VANEO 2002

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
21 дек. 05:03 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Струмица  ·  Ново Село

se prodava Peugeot Expert

8 600 МКД

13 дек. 21:43 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Ново Село

Издавам приземје

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 100
21 ноем. 23:29 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Струмица  ·  Ново Село

Seat ibiza 1.4 tdi

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 12:44 Земјоделски животни  ·  Струмица  ·  Ново Село

Prasinja

02 ноем. 06:04 Земјоделски животни  ·  Струмица  ·  Ново Село

Svinji

16 септ. 15:32 Машини и Алати  ·  Струмица  ·  Ново Село

Drobilici za drvo

13 септ. 04:14 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Струмица  ·  Ново Село

BMW 520i moze i zamena

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 01:14 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Струмица  ·  Ново Село

BMW 520i moze i zamena

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 07:53 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Струмица  ·  Ново Село

Drobilici za drvo

1 ЕУР

05 мај 11:56 Автомобили  ·  MINI  ·  1300  ·  Струмица  ·  Ново Село

Kamion MAN

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации