Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 620
Passat , 243
T4 , 2
T5 , 7
Beetle , 3
Bora , 9
Buggy , 1
Caddy , 18
CC , 3
Crafter , 4
Eos , 6
Fox , 5
Jetta , 13
Käfer , 1
LT , 1
Lupo , 4
Phaeton , 9
Polo , 77
Scirocco , 2
Sharan , 17
Tiguan , 9
Touareg , 28
Touran , 104
Vento , 12

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 03:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:47 Претпријатие , ,

VW Passat sportline 2.0 tdi D

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:42 Претпријатие , ,

VW POLO GTI 180 PS CH UNIKAT

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:41 Претпријатие , ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 240 ps FACELIFT CH

12 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:40 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.4 TSI CH 130000 km

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:40 Претпријатие , ,

VW TRANSPORTER 2.5 tdi DSG CH

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:55 , ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:23 , ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 20:46 , ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
Вчера 20:01 , ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:43 , ,

VW Tiguan 1.9 D tdi dsg automat

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:40 , ,

VW Tiguan 1.9 D tdi dsg automat

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:31 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2016 god NE UVEZEN

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 15:26 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2016 god NE UVEZEN

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 13:39 , ,

VW Passat top socuvano

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 18:39 , ,

VW PASSAT 6 2.0 tdi -09 DSG AUTOMATIK

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 16:26 , ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 09:11 , ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 07:59 , ,

Volkswagen Scirocco 2.0 TSI

11 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 22:47 , ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 20:03 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 77kw 2010 ekstra

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 18:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 13:07 , ,

VW Golf 2.0tdi dsg so 79000km

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
11 мај 23:40 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks comfort line neuvezen

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 12:24 Претпријатие , ,

VW Golf 6 2012 ekstra

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 12:19 Претпријатие , ,

VW Tiguan 2.0 tdi 103kw 140ks 2007

7 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 12:14 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6 tdi 77kw 2011

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 12:08 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 super

6 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 12:07 Претпријатие , ,

VW Touran 1.9 tdi 77kw 105ks 2007

5 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 12:12 Претпријатие , ,

VW Arteon 2.0 tdi dsg panorama webasto

28 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 21:15 Претпријатие , ,

Passat 1.6 tdi extra moze i zamena

18 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 21:15 Претпријатие , ,

VW LT Za 18 lugje socuvano

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
08 мај 20:34 , ,

Golf 6 2.0 tdi 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 11:05 Претпријатие , ,

VW Sharan 2.0 TDI 170ks DSG full led navi kamera

11 390 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 09:07 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.2 TSI

8 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
03 мај 21:30 , ,

shes vw transporter dubel kabin

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 мај 16:49 , ,

Golf 5 1.9 tdi 2006

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:09 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005 90ks

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации