Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Chevrolet Captiva

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Chevrolet Captiva | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јул. 19:02 , ,

2008 chevrolet Capriva - Ne uvezen

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 09:47 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 20:10 , ,

Chevrolet Captiva

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
08 мај 19:52 , ,

Chevrolet Captiva2.0

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 23:40 , ,

Shes chevrolet captiva 7 ulse

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 мар. 12:25 , ,

Chevrolet Grand Captiva 2.0TCDI 16V 126KS Manuel Full Oprema

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 20:56 ,

Chevrolet Captiva 2.0 dizel 2007

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 14:13 , ,

CHEVROLET CAPTİVA 2.2 TDCİ - 4X4 - 7 SEDİSTA - 2011/2012

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
15 дек. 04:13 ,

Chevrolet Captiva 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт. 15:29 , ,

Chevrolet Captiva 150hp kozen salon ASP ESP 4x4

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 02:31 ,

SHAVROLET CAPTIVA

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 авг. 02:57 , ,

Chevrolet Captiva edinstvena vo MK

9 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг. 13:17 , ,

Se prodava CHEVROLET CAPTIVA edinstvena vo MK

9 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
30 мар. 16:27 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 CDTI 4x4 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 21:56 ,

Chevrolet captiva 2006 automatic

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 15:54 , ,

PRODAVAM CHEVROLET CAPTIVA VO ODLICNA SOSTOJBA

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек. 00:43 , ,

Se prodava 4x4 150 ks 2007 dizel

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 20:58 , ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.2 CDTI 184ks

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
07 окт. 10:04 , ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 vcdi -11

12 490 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
16 септ. 09:33 , ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 vcdi -12

12 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
08 септ. 00:29 , ,

Chevrolet

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 16:42 , ,

Captiva 4x4 prv sopstvenik

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 септ. 00:00 ,

Chervolet captiva 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 07:57 ,

Chevrolet Captiva 2.0d 4×4...2006god..ALEK.PRODADE

6 099 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
16 авг. 12:48 , ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 150PS Prv Sopstvenik

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
27 јул. 07:26 Претпријатие ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 4x4 125KS FULL

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 10:24 , ,

CHEVROLET CAPTIVA -08

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 јун. 21:04 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 150ks 7SEDISTA MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 18:11 Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva 2.2 4x4 Extra 7sedista zamena

11 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
22 мар. 10:25 , ,

Chevrolet Captiva

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
12 мар. 02:36 , ,

Chevrolet Captiva -10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 18:40 ,

Chevrolet Captiva 2.0 -08 7 kozni sedistia

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 15:34 ,

Chevrolet Captiva 2.0 diesel 4x4 150ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 20:45 , ,

Chevrolet captiva 2.0 dizel -07 4x4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 19:16 , ,

Chevrolet Captuva 2.0 disel LT 4x4 prv sopstvenik

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
24 дек. 13:51 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 Dizel 4x4

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
12 дек. 16:57 , ,

CHEVROLET CAPTIVA LT 2,0 DIESEL 150KS 4x4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
24 ноем. 18:02 ,

Chevrolet Captiva LS

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 16:48 ,

CHEVROLET CAPTIVA -06

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
05 ноем. 17:44 , ,

Chevrolet Captiva

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
26 окт. 12:47 , ,

Captiva 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
06 окт. 13:40 , ,

CHEVROLET CAPTIVA

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 18:43 ,

Chevrolet Captiva extra

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
23 септ. 17:35 , ,

CHEVROLET CAPTIVA 4X4 so 7 sedista

6 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 23:41 , ,

Captiva 2.0 cdti 4x4-suoer socuvana neuvezena

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 авг. 17:58 ,

CHEVROLET CAPTIVA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 17:45 ,

CHEVROLET CAPTIVA

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Chevrolet Captiva | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации