Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 8
Peugeot , 5
Fiat , 3
Ford , 2
Hyundai , 2
Audi , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Kia , 1
Lada , 1
Rover , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vespa,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vespa | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 ноем. 00:40 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Битола

BMW

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
04 ноем. 00:40 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Битола

Bmw

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
14 септ. 12:43 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Прилеп

Hyundai Getz 2006

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 19:28 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A6 1994

1 000 ЕУР Price Reduced

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 22:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Скопjе  ·  Скопје

E350 4matik

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 15:54 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Кавадарци

Mercedes-Benz C 180 benz plin klimatronik reg

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 17:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat Seicento Sporting so Plin atest

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
18 мар. 22:45 Автомобили  ·  Peugeot  ·  205  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot 205

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 07:09 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 307

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
01 окт. 09:38 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 307

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 19:36 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Matiz plin

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
29 јул. 23:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Радовиш

Fiat Tipo moze zamena

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
22 јул. 22:23 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Радовиш

BMW 320 d zamena

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 21:28 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Радовиш

BMW 320d dizel zamena za vespa skuter motor

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
31 мај 19:35 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Кавадарци

BMW X6 3.5

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 01:23 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Прилеп

BMW 320

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
17 апр. 21:48 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Прилеп

BMW 320D

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
29 окт. 14:07 Автомобили  ·  Kia  ·  Sephia  ·  Битола

Menuvam Kia Sephia -94 za vespa

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 80 000 - 84 999
22 септ. 03:03 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Fiesta disel + vespa poklon -95

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
08 јул. 19:49 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Битола

BMW 525D 163hp -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 23:44 Автомобили  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Радовиш

Chrysler PT Cruiser 2200 kubika 90kw moze zamena

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 23:46 Автомобили  ·  Lada  ·  110  ·  Кичево  ·  Другово

LADA 110 ODLICNA SOSTOJBA -01

350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 55 000 - 59 999
10 мај 19:17 Автомобили  ·  Peugeot  ·  306  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot 306 cabrio -97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек. 02:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes E 270 cdi avangard -04

6 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 18:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Центар

VW PASSAT 1,9TDI FUL OPREMA ODLICEN -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 10:50 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Битола

HYUNDAI ACCENT 1.3 -00

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 23:36 Автомобили  ·  Yugo  ·  10  ·  Скопjе  ·  Центар

Yugo 45 -87

300 ЕУР

Година: 1987
Километража: 85 000 - 89 999
30 мај 13:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Uno  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Uno -94

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 80 000 - 84 999
28 мај 08:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Cougar  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Cougar 2.5 V6 175 HP -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 12:19 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Прилеп  ·  Долнени

Citroen Xsara -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 21:06 Автомобили  ·  Rover  ·  200  ·  Кочани

Rover 200 -98

850 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vespa | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации