Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Гостивар

Alfa Romeo , 45
Alpina , 1
Audi , 273
Bentley , 1
BMW , 515
Cadillac , 1
Chevrolet , 21
Chrysler , 4
Citroën , 62
Dacia , 4
Daewoo , 19
Daihatsu , 5
Dodge , 7
Fiat , 124
Ford , 182
Honda , 5
Hyundai , 44
Jaguar , 9
Jeep , 35
Kia , 19
Lada , 6
Lancia , 7
Land Rover , 18
Lexus , 3
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 25
MINI , 20
Mitsubishi , 29
Nissan , 23
Opel , 337
Peugeot , 113
Porsche , 8
Renault , 148
Rover , 11
Saab , 7
Seat , 42
Škoda , 27
Smart , 19
Ssangyong , 8
Subaru , 3
Suzuki , 10
Toyota , 20
UAZ , 1
Volvo , 8
Yugo , 7
Zastava , 8

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 авг. 08:40
Link:
,

Citroen Berlingo

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 03:55
Link:
,

C300 4matik 246ks

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
09 авг. 14:01
Link:
,

Daewoo Espero 1.8

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:28 ,

Skoda Favorit benzin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:27 ,

Alfa Romeo 1995

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:38 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:03 ,

Peugeot 307 2.0 HDI

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 06:36 ,

BMW X6 M50

45 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:35 ,

Bmw x6 m50

45 000 МКД

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:16 ,

Bmw 323ci coupe

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
09 авг. 21:09 ,

VOLVO 850

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 17:44 ,

Fiat Panda

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 15:36 ,

Shitet

1 100 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 15:07 ,

Nissan X-Trail 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 14:23
Link:
,

Ford Focus

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 14:01
Link:
,

Daewoo Espero 1.8

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 03:56 ,

Mercedes-Benz C200 CDİ

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 03:55 ,

mercedes a170

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 03:55 ,

C300 4matik 246ks

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
06 авг. 18:12 ,

GOLF 7 1.6 TDI 77kw BLUEMOTION 2015

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 17:17 ,

MASERATI GRANTURISMO 4.2 405ps MK TABLICI

45 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
06 авг. 16:47 ,

OLDTIMER MASERATI 222E BITURBO MK TABLICI 1989

16 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 90 000 - 94 999
06 авг. 16:46 ,

MERCEDES E220d 3xAMG PAKET 2016

31 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 10:52 ,

VW TOURAN 1.6 TDI 2017

15 500 МКД

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 20:49 ,

Opel Zafira 2.2

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
04 авг. 20:07 ,

Opel Zafira 2.2

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
04 авг. 14:43 ,

Peugeot 206 1.9d

1 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 00:47 Претпријатие ,

Bmw X5 3.0XI

14 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 09:08 Претпријатие ,

Ford fokus 1.6tdci mozna zamena

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 13:49 ,

Ssangyong REXTON 2.7 HDI redisign

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
01 авг. 13:49 ,

Ssangyong REXTON 2.7 HDI redisign

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
01 авг. 08:40 ,

Citroen Berlingo

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
01 авг. 06:31 ,

VW Golf mk6r

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 11:29 ,

OPEL ANTARA 2.0

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 11:29 ,

Pezo 206 1.9d

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:26 ,

volkswagen touran 1.9tdi 77kw 6brzini

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:25 ,

OPEL ANTARA

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 08:38 ,

Renault Koleos 2.0 dizel 4x4

6 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 15:37 ,

Golf 4 1.4 benzin

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 14:02 ,

Socuvana Toyota Corolla

5 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
22 јул. 23:55 ,

Fiat Scudo 2.0 Multijet 2009

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
21 јул. 20:55 ,

ALFA ROMEO 146

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
21 јул. 10:37 ,

Renault Megane 3 GT-Line 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 23:11 ,

Mercedes

1 750 МКД

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 јул. 23:02 ,

Mercedes

1 750 МКД

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 јул. 23:02 ,

Mercedes

1 750 МКД

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 јул. 23:02 ,

shitet vetura

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 јул. 18:46 ,

ML63AMG

24 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 10:56 ,

Opel zafira

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации