Македонски | Shqip | English |

Илинден | Возила | Pazar3

Денес 15:24 Автомобили , Скопjе , Илинден

Ford Mondeo

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 01:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW 116D -11

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток