Македонски | Shqip | English |

kozle | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 17:48 , ,

Nova kuka vo selo Blace Katlanovo

67 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 ноем. 21:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
26 ноем. 07:52 , ,

Kuka vo Karpos

Број на соби: 5
25 ноем. 15:49 , ,

Kuka vo Kozle nova gradba opremena

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 ноем. 16:16 , ,

Izdavam Stan

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
13 ноем. 19:08 , ,

Prizemje, 100 m2, Kozle, posledna 57

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
13 ноем. 00:50 , ,

Kuka plac za gradba vo Kozle

200 000 ЕУР

Број на соби: 1
11 ноем. 19:21 , ,

Kuka vo Kozle

240 000 ЕУР

Број на соби: 7
29 окт. 12:11 Агенција за недвижности , ,

EKSKLUZIVNA LOKACIJA NA KUKA VO KOZLE

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
03 септ. 17:09 , ,

KUKA VO KOZLE POSLEDNA 57

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 авг. 13:18 , ,

Se izdava stan go kuka vo Kozle

Број на соби: 3,5
Површина: 100
23 авг. 00:16 , ,

Ole

Број на соби: 6
Површина: 180
14 авг. 00:33 , ,

Kozle, 14/2, posledna 57

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
12 авг. 16:31 Агенција за недвижности , ,

KUKA SO PLAC VO KOZLE

155 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
28 јул. 10:57 , ,

Se izdava atraktivna kuka vo Kozle

2 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 9

  • kozle në kategorinë Станови
  • Kozle në kategorinë Станови
  • kozle në kategorinë Куќи/Вили
  • kozle në kategorinë Живеалишта
  • Kozle në kategorinë Куќи/Вили
  • kozle në kategorinë Станови
  • kozle në kategorinë Живеалишта
  • kozle në kategorinë Живеалишта
  • kozle në kategorinë Станови
  • Kozle në kategorinë Бараки и Гаражи

Кон почеток