Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kozle,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kozle | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

219 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
08 апр. 12:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

27857 Kuka vo Kozle

Број на соби: 4
04 апр. 08:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

KAT OD KUKJA VO KOZLE SO DVOR

315 000 ЕУР

Број на соби: 4
21 мар. 09:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA PREUBAVA KUKJA VO KOZLE

440 000 ЕУР

Број на соби: 6
02 мар. 16:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dve kuki

Број на соби: 8
Површина: 120
02 мар. 10:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOZLE_SE PRODAVA NOVA KUKJA 300m2 TRI NIVOA

1 ЕУР

Број на соби: 5
22 фев. 16:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Luksuzna kuka vo Kozle so bazen

560 000 ЕУР

Број на соби: 7
14 фев. 20:57 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kuka vo kozle

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 фев. 17:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Kozle

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 јан. 10:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle kaj Kanela 300m2 so 150m2 dvor

450 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 јан. 14:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan kako kat od kukja 120m2 vo Kolze kaj Kanela

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
12 дек. 11:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasna kuka vo Kozle

Број на соби: 6
25 ноем. 12:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka od 193m2 vo Skopje Kozle

245 000 ЕУР

Број на соби: 7
05 ноем. 22:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka so plac od 2200m2

600 000 ЕУР

Број на соби: 1
04 ноем. 09:00 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Baraka vo Kozle

300 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 септ. 11:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava cetvorosoben stan vo Kozle Trnodol

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
18 септ. 15:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova kuka na 3 nivoa vo Kozle od 177m2

315 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 авг. 14:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na dobra lokacija vo Kozle

330 000 ЕУР

Број на соби: 7
07 авг. 15:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kozle stan-kat od kuka 104m2 trosoben so dvor

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 јул. 12:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle

550 000 ЕУР

Број на соби: 9
22 јул. 14:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva sprat od kukja vo Kozle

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
08 јун. 16:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka na mirna lokacija vo Kozle

250 000 ЕУР

Број на соби: 8
04 јун. 05:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka karabina vo Kozle

Број на соби: 7
25 мај 16:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava 150м2 kukja vo Kozle nad Kanela,3spalni

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
25 мај 16:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava kuka so dvor 325m2 Kozle 5 spalni

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
20 мај 17:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nova kuka 210m2 Kozle Kanela germanska ambasada

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
14 мај 18:48 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva kuka vo Kozle do Avstriska Ambasada

Број на соби: 8
11 мај 10:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izvonredna kuka na mirna lokacija Kozle

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
10 мај 17:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava kuka vo Trnodol

Број на соби: 2,5
27 апр. 09:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava kuka vo Kozle

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 50
18 апр. 11:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kukja od 200m2 vo Kozle

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
18 апр. 11:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava opremena kuka vo Kozle

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
18 апр. 10:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava opremena kukja vo Kozle

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
10 апр. 10:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva kuka 149m2 vo Kozle

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
06 апр. 10:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva kuka vo Kozle

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
27 мар. 17:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava samostojna kuka dva sprata vo Kozle Germanska

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
27 мар. 09:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lux kuka vo Kozle

1 800 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
20 мар. 12:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava odlicna kuka vo Kozle

Број на соби: 5
17 мар. 13:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava kukja vo Kozle od 200m2

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 200
16 мар. 11:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava opremena kuka vo Kozle

1 800 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
07 мар. 17:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva namestena samostojna kukja vo nas. Kozle

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
03 мар. 10:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka plac vo Kozle na glavnata ulica

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
02 мар. 12:00 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Kozle

390 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 200
28 фев. 17:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava kuka vo Kozle

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 160
28 фев. 13:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle

350 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 фев. 13:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzna kuka vo Kozle so bazen

480 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 фев. 11:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva kukja vo Karpos Kozle

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kozle | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

kozle kozle kozle Kozle Kozle kozle Kozle Kozle kozle Kozle

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации