Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор lisice,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: lisice | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 12:06 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Nova kuca vo gradba od 78m2

88 500 ЕУР

Број на соби: 5
16 ноем. 09:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

43 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
13 ноем. 01:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Moderna kuka vo naselba Lisice

185 000 ЕУР

Број на соби: > 10
07 ноем. 13:40 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se Prodava Kukja Vo Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 140
07 ноем. 09:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Nova kuka vo Lisice

250 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
06 ноем. 18:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

STANBENO DELOVEN PROSTOR VO LISICE

290 000 ЕУР

Број на соби: 6
25 окт. 19:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

LUX NOV 70m2 STAN SO DVOR 200m2 vo LISICE-Aerodrom- DZEVAHIR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
26 септ. 10:01 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

=PRODAVAM KUKASO TRI POSEBNI STANA KAJ T,C. - NAS. LISICE =

5 ЕУР

Број на соби: 1
20 септ. 13:39 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice na ulica Blagoja Muceto

160 000 ЕУР

Број на соби: 8
18 септ. 15:53 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 септ. 06:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Prekrasna kuka vo naselba Lisice

275 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 септ. 19:56 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

SE PRODAVA BARAKA VO NASELBA LISICE

Број на соби: 3
07 септ. 12:32 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva komletno namesten stan vo naselba lisice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
05 септ. 14:37 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

A2 Lokacija vo Centar Kapistec

350 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
01 септ. 13:23 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Baraka vo naselba Lisice

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
01 септ. 11:50 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Itno SE PRODAVA

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 авг. 21:47 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

SE PRODAVA KUKA OD 120m2 VO N LISECE ATRAKTIVNA

Број на соби: 6
Површина: 120
21 авг. 11:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Prekrasna kuka vo naselba Lisice

275 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 авг. 21:56 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 180
12 авг. 21:59 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kukja od 250m² na samiot vlez na nas. Lisice

1 ЕУР

Број на соби: 6
07 авг. 12:46 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 130
31 јул. 13:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
24 јул. 15:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 јул. 12:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 7
18 јун. 10:53 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kukja vo Lisice ,300m²,120m² Pod kukja 180 m² dvor

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 јун. 21:37 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka postara gradba

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
12 јун. 08:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Lisice

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 јун. 17:33 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

SE PRODAVA KUKJA

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 мај 21:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Darma Doma izdava preubava kuka vo Novo Lisice

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 200
14 мај 21:38 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice na ubava lokacija

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
14 мај 12:28 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
14 мај 11:26 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

Број на соби: 8
12 мај 15:44 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Prekrasna kuka vo Lisice

275 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 мај 12:30 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

Број на соби: 8
02 мај 01:15 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Baraka so dogradba

Број на соби: 6
30 апр. 10:47 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Se prodava kukja vo naselba lisice

170 000 ЕУР

Број на соби: 10
09 апр. 11:24 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Del od kuka so poseben vlez

Број на соби: 2
Површина: 40
04 апр. 12:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Urban Living kuka vo Novo Lisice

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
29 мар. 14:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Dvokatna kuka vo Lisice 160m2

Број на соби: 7
Површина: 160
27 мар. 09:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Finska baraka vo naselba Lisice

131 750 ЕУР

Број на соби: 3
24 мар. 14:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

110 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 мар. 14:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 мар. 14:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
18 мар. 12:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 6

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување lisice | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

lisice lisice Lisice lisice lisice lisice Lisice Lisice lisice Lisice

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации