Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор centar,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: centar | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:48
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 2 soben stan vo Centar - Skopje

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 04:21
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Centar

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
25 мај 01:26
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нови станови во Центар-Пролет; Novi stanovi vo Centar-Prolet

1 850 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 17:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Moderno ureden stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 16:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

ДАРМА ДОМА izdava nov trosoben stan vo Centar со GARAZA !

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 16:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan 70m2 Centar karshi sobranie Gradski dzid

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR, VERO JAMBO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Centar, Bunjakovec

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 3 soben stan od 62m2 vo Centar

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan vo Centar Debar Maalo Zooloska Park

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 15:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava stan 149m2 Centar Gradski zid

248 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 15:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan od 127m2 vo Centar

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 14:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten dvosoben 50m2 Centar kaj Kjubi

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR BLIZU MVR

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 14:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 2-soben, renoviran stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 13:38 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava trosoben stan vo Centar do Vero Jumbo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

New 82m2 apartment 2 bedrooms Center Limak Diamond

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava trosoben stan vo Centar do Vero Jumbo

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan vo Centar kaj Gradezen fakultet

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 87m2 vo Centar

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

38345-DVOSOBEN STAN VO CENTAR ZAD UNIVERZALNA SALA

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

38346-STAN VO CENTAR POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 82m2 vo Centar

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 13:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

TROSOBEN STAN VO CENTAR, KAPISHTEC

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR-POLICIJA PROLET

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 13:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

MODEREN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, SOBOREN HRAM

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 13:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicen trosoben 75m Centar sproti Gradska Bolnica

440 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov dvosoben stan vo Centar, vo blizina na DIAMOND MALL

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DVOSOBEN STAN VO STROG CENTAR, KAJ VLADA

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov dvosoben stan vo Centar,Каpishtec, КТК

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, GRADSKI ZID

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NEVSELUVAN CHETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR-DIAMOND LIMAK

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben prazen stan 75m2 vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava trosoben mal stan vo Kapistec

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen stan od 71m2 za deloven prostor vo Centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar 50m2 so 1 spalna

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 11:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava trosoben stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben vo Centar kaj Univerzalna sala

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Centar, Katolicka

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan vo Centar so parking

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 3 sob. namesten stan Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување centar | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации